Střelba v ulicích Las Vegas
Autor: youtube.com/instagram.com/profimedia.cz Střelba v ulicích Las Vegas

VIDEO: Tragédie v Las Vegas! Dan Bilzerian sdílel děsivé video ze smrtelné střelby v ulicích!

Publikováno: 02.10.2017
Americké město Las Vegas zasáhla tragická událost. Dan Bilzerian byl u toho.

reklama

Jako by nestačilo, že Ameriku v poslední době zasáhly tři ničivé hurikány, teď se k přírodním katastrofám přidala i jedna lidská.

Šílenec Dan Bilzerian měl infarkt!

ŠOK! Šílenec Dan Bilzerian měl dva infarkty po čtyřdenní pařbě plné kokainu a viagry

Střelec podle všeho začal pálit do lidí poblíž Mandalay Bay kasina, přičemž zasáhl nejméně 26 lidí, z nichž dva jsou už potvrzeni mrtví. Kasina byly později evakuovány, lidé odvedeni do bezpečí a zásahová jednotka byla vyslána, aby se vypořádala s útočníkem. A mezi tím vším chaosem se ocitl také známý pokerový hráč Dan Bilzerian.

Ten se pak zachoval přesně tak, jak byste od něj čekali – zatímco utíká směrem od střelby, natáčí se na sociální sítě a popisuje, čeho byl svědkem. Protože jestli na sebe člověk může upoutat nějak pozornost, tak je to definitivně svědectvím brutální vraždy cizí dívky… Smutná doba.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Bilzerian a střelba v Las Vegas

 

Jak král Instagramu k obří výhře přišel

Král Instagramu Dan Bilzerian si vsadil na boxerský zápas století a vyhrál neuvěřitelnou částku! Z téhle sumy fakt omdlíte

 

reklama