A pak že za volantem není sranda
Autor: instagram.com/youtube.com A pak že za volantem není sranda

VIDEO: Týpek dal přítelkyni vibrující kalhotky, ta měla ORGASMUS přímo před jeho mámou! Tohle je nejkrutější prank historie!

Publikováno: 08.02.2017
Tenhle prank byste opravdu nechtěli zažít.

reklama

Na jednu stranu se sice říká, že byste řidiče za jízdy neměli rozptylovat. Tohle je ale podle nás zrovna ten případ, kdy to „rozptylování“ stálo za to. Proč?

Protože týpek připravil pro svou přítelkyni neskutečně krutý prank. Koupil jí vibrující kalhotky na dálkové ovládání a přelstil ji, aby si je vzala na sebe krátce před tím, než spolu odjeli na společnou večeři ještě s jeho matkou. Háček? Ovládání si nechal v kapse a přítelkyni posadil za volant. A pak začalo týrání, které se postupně začínalo měnit v hodně nepatřičnou rozkoš. To vše přitom před zraky jeho vlastní matky, která celou situaci dlouho nemohla pochopit. Jinými slovy je to naprosto geniální a musíte to vidět.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Prank s vibračními kalhotkami

 

Tyhle sexy dívky můžou za to, že se do studia hlásí 9x tolik studentů! Také máte chuť vrátit se do školy?

reklama