Extrém

17. září 2017 13:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek našel po roce v řece utopenou kameru. Když ji zapnul, zůstal v naprostém šoku

To, co tam uviděl, nečekal ani v těch nejdivočejších snech!

Američan Kyle Puelston byl s rodinou na jejich už obvyklém výletě na řece v Minnesotě, kde se jako vždy koupali. I tentokrát vzal s sebou Kyle svou osvědčenou GoPro kameru, na které měl natočené všechny důležité rodinné momenty. Jenže tentokrát nešlo natáčení úplně podle plánu.

Při jednom ze skoků do vody jim kamera vypadla z ruky a ihned se potopila. Kyle se ji snažil usilovně najít, jeho hledání však bylo neúspěšné. Po 30 minutách marného pátrání se zkrátka smířil s tím, že kamera je nenávratně pryč. To ovšem nebyla tak úplně pravda.

Po roce ji totiž našel muž jménem Chris Flores, který v řece šnorchloval se svým bratrem. I když se zpočátku zdálo, že kamera už nemůže dávno fungovat, opak byl pravdou. Když pak muž koukl na záznam z kamery, nestačil se divit. Uviděl na ní totiž videa všech důležitých chvil Kyleovy rodiny, včetně všech jejich výletů a rodinných dobrodružství.

Pro samotného Chrise byla rodina velmi důležitá a rozhodl se Kyleovi kameru i se všemi vzpomínkami vrátit. Koukal proto pečlivě na všechna videa, dokud nezjistil dostatek indicií, podle kterých majitele kamery vypátral. Dojatý Kyle nemohl uvěřit svým očím, myslel si, že o rodinná videa už dávno přišel. Když potom kameru s důležitým záznamem zapnul, neubránil se dojetí. Po Chrisovi pak žádal jen paměťovou kartu se všemi záznamy a kameru samotnou mu z vděku nechal. Jejich neuvěřitelný příběh navíc dojímá celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také