Extrém

3. prosince 2019 12:51

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Týpek se pokadil při nakupování a pak se snažil schovat to pod mrazák. Tyhle záběry nepochopíte

Neskutečně nechutné záběry unikly z obchodu s potravinami v Turecku, kam šel nakupovat tento "nejmenovaný" muž. Bohužel to na něj přišlo uprostřed nákupu...

Tak tohle fakt naštve, ale i když se to občas stane… No, vlastně komu se kdy povedlo pokadit se v obchodě? A ještě tak, aby jeho ho*ínko spadlo na zem? Jeden muž v turecké provincii zřejmě podcenil svoje střevní potíže, když se vydal na nákup potravin. Na videu je vidět, jak se snaží schovat za hromadou přepravek, kde si kleknul a patrně „vykonal“ dílo do kalhot. Potom si to s potravinami namířil ke kase. Jenomže u kasy mu najednou z kalhot vypadlo to, co nikdo z nás nechce vidět.

Chlápek se evidentně styděl, protože se snažil svůj výkal okamžitě zakrýt. Nenapadlo ho nic lepšího, než se jej pokusil odkopnout pod mrazák v obchodě. To ovšem mělo za následek, že se mu jen rozmazalo po jeho kroksech a ještě po podlaze. Prodejce se snažil tvářit se, jako že nic nevidí, je ale patrné, že si všiml. Už proto, že to muselo páchnout na celý obchod. Chlápkovi by se fakt vyplatilo nechat nákup nákupem a odběhnout si ven – třeba klidně ke stromu. Pořád by měl menší ostudu než teď, kdy se jeho incidentem baví celý internet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také