Extrém

17. prosince 2016 11:40

Tereza Javorová

VIDEO: Týpka omylem zavřeli ve fitku. Tohle tam začal dělat! Jeho šílené video viděly miliony lidí

Představte si, že by vás přes noc zavřeli ve fitku. Byla by to vaše noční můra, nebo byste si užívali mít všechny stroje i wellness pro sebe? Tomuhle mladíkovi se to "poštěstilo". Neuvěříte, co ale ve skutečnosti udělal!

Kevin Almeida si šel zacvičit do svého oblíbeného fitcentra jednou pozdě večer. Když se cvičením skončil a chtěl jít do šatny, nemohl uvěřit vlastním očím. Bylo už dávno po otevírací době a ve fitku zůstal úplně sám! Personál si ho totiž nevšiml a posilovku zavřel.

Mladík se po prvotním šoku vzpamatoval a rozhodl se vzít situaci do vlastních rukou. A vše natáčel na mobil! Pokud byste čekali, že si dal několikahodinový trénink, při kterém by na něj nekoukalo dalších 10 návštěvníků a užíval by si vířivku, solárko, bar...zkrátka ceé fitku pro sebe, tak jste na omylu. Kevin sice natočil vířivku a napsal k tomu komentář, že tuhle věc "sakra miluje", ale nehodlal v potemnělém fitku strávit ani minutu. Všechny dveře sice byly zavřené, ale nakonec se mu podařilo uniknout požárním vchodem. Čímž však spustil alarm...

Hned následující den Kevin do fitka raději zavolal a celou situaci vysvětlil. Personál byl velmi zaskočený a nechápavé dotazy střídaly omluvy, že tam mladíka zavřeli.

Celá příhoda mí však nepříjemnou dohru, protože i přes pochybení fitcentra, že si nezkontrolovalo, jestli všichni zákazníci odešli, Kevinovi zrušili členství. "Co jsem proboha udělal? Jen jsem nahrál na internet video, jak se snažím dostat ven," rozčiluje se mladík, který se chystá najmout si právníka.

Podívejte se, jak se snažil z fitka uniknout:

Podívejte se do galerie na nejtrapnější fotky všech dob:

Sdílejte článek

Přečtěte si také