Vegetariánka jí maso.
Autor: youtube.com Vegetariánka jí maso.

VIDEO: Vegetariánka po 22 letech ochutnala maso. Její reakci byste rozhodně nečekali

Publikováno: 04.11.2016
Co myslíte, je lepší zelenina, nebo maso?

reklama

Stephanie Potaki, castingová režisérka amerického zábavného pořadu, byla 22 let nadšenou vegetariánkou. Tento životní styl zastávala zejména proto, že chtěla pomáhat zachránit životní prostředí. Tato volba a neustálé výmysly jiných vegetariánů jí ovšem začaly lézt na nervy, a tak se rozhodla po neskutečně dlouhé době zkusit, jak vlastně chutná maso. A ochutnala ho opravdu ve velkém stylu.

Navštívila totiž luxusní steak house, v němž si objednala ty nejlepší a nejdražší pokrmy. A její reakce je opravdu k nezaplacení. Stephanie si maso nemohla vynachválit a olizovala se až za ušima. Odrovnala ji zejména šťavnatost masa a velké množství chutí. Zkrátka prvky, které v zelenině moc nenajde. Ze zaryté vegetariánky se tak během chvilky stala obrovská milovnice masa.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vegetariánka jí maso

reklama