Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Velký bílý žralok zaútočil na pobřeží! Surfaři bojovali o život

Velký bílý žralok způsobil obrovskou paniku na jedné americké pláži. Pár metrů od břehu zaútočil na lachtana. Ve vodě se okamžitě objevila velká krvavá skvrna a lidé už jen mohli pozorovat umírajícího lachtana.
Vydáno: 24.08.2017
Bílý žralok zaútočil přímo na pláži.

V moři se v ten samý okamžik nacházeli dva američtí surfaři, kteří byli od samotného žraloka jen pár metrů. Na videu můžete vidět, jak se co nejrychleji snaží dostat na břeh a zachránit si svůj holý život.

Byl to opravdu boj o život. Je jen zázrak to, že si žralok nevybral jednoho ze surfařů a raději zaútočil na lachtana.

„Lidé strašně křičeli, myslela jsem, že jsem mrtvá.“ řekla jedna ze surfařek Nisi Schlangerová.  Celá pláž byla okamžitě uzavřena a evakuována. Nikomu se nakonec nic nestalo.

V poslední době bylo pozorováno třikrát více žraloků u pobřeží Cape Cod, než v minulých letech. Podívejte se na video zachycující celou hrůzostrašnou akci.

Některé postavy se k sobě zkrátka nehodí

5 nejnechutnějších momentů ze vztahu Jona a Daenerys ve Hře o trůny! Proč by ti dva nikdy neměli být spolu?

Co všechno herečka ukázala.

GALERIE 18+: Na internet unikly hanbaté fotky Dakoty Johnson! Hvězda 50 odstínů šedi na nich dovádí s kamarádkou ve sprše!

Reklama
Článek je zařazen v: žralok, útok žraloka, pláž, Amerika, lachtan, bílý žralok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama