Bílý žralok zaútočil přímo na pláži.
Autor: youtube.com/WorldViralvideos Bílý žralok zaútočil přímo na pláži.

VIDEO: Velký bílý žralok zaútočil na pobřeží! Surfaři bojovali o život

Publikováno: 24.08.2017
Velký bílý žralok způsobil obrovskou paniku na jedné americké pláži. Pár metrů od břehu zaútočil na lachtana. Ve vodě se okamžitě objevila velká krvavá skvrna a lidé už jen mohli pozorovat umírajícího lachtana.

reklama

V moři se v ten samý okamžik nacházeli dva američtí surfaři, kteří byli od samotného žraloka jen pár metrů. Na videu můžete vidět, jak se co nejrychleji snaží dostat na břeh a zachránit si svůj holý život.

Byl to opravdu boj o život. Je jen zázrak to, že si žralok nevybral jednoho ze surfařů a raději zaútočil na lachtana.

„Lidé strašně křičeli, myslela jsem, že jsem mrtvá.“ řekla jedna ze surfařek Nisi Schlangerová.  Celá pláž byla okamžitě uzavřena a evakuována. Nikomu se nakonec nic nestalo.

V poslední době bylo pozorováno třikrát více žraloků u pobřeží Cape Cod, než v minulých letech. Podívejte se na video zachycující celou hrůzostrašnou akci.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Clone of VIDEO: Šílené vymítání ďábla

Některé postavy se k sobě zkrátka nehodí

5 nejnechutnějších momentů ze vztahu Jona a Daenerys ve Hře o trůny! Proč by ti dva nikdy neměli být spolu?

Co všechno herečka ukázala.

GALERIE 18+: Na internet unikly hanbaté fotky Dakoty Johnson! Hvězda 50 odstínů šedi na nich dovádí s kamarádkou ve sprše!

reklama