Extrém

30. ledna 2017 15:21

redakce Prima Lajk

VIDEO: Vyčerpaná matka se nemohla kvůli dceři najíst. Pak jí však vzal dítě číšník a udělal něco neuvěřitelného

Příběh, který dojímá celý internet.

Mladá maminka Katie Donaldson se šla do pizzerie najíst a posedět se svými přáteli, které už dlouho neviděla. Musela sebou ovšem vzít i svou dvouletou dceru Pixie, kterou neměl kdo jiný hlídat. Místo toho, aby si tak po dlouhé době užila čas s kamarády, se tak musela starat o svého malého potomka. A dcera jí to rozhodně nedělala jednoduché. Byla vybíravá a jako každé dítě neustále něco vyžadovala. Dokonce chtěla, aby jí číšník, který je ze začátku obsluhoval, sám nakrájel pizzu. A on tak opravdu učinil.

Místnímu zaměstnanci Marku Quinnovi se totiž unavené ženy, které už mezitím vystydlo jídlo a nemohla se věnovat svým přátelům, zželelo a dítěti se pečlivě věnoval. Chodil dívku kontrolovat každých 10 minut. Později, když mu skončila služba a mohl jít domů, si s povolením maminky Pixie vzal a sednul si s ní k jinému stolu. Zde společně jedli zmrzlinu a hezky si povídali.

Unavená žena tak měla konečně čas se pořádně najíst a popovídat si s kamarády. Z Markova činu pak byla doslova dojatá a dojemný příběh sdílela na internetu. Zde nasbírala tisíce “lajků“ a z číšníka se stal nečekaný hrdina internetu. I zdánlivě malý čin a drobná pomoc matce zkrátka může způsobit velké emoce. Není divu, že Mark se nyní s rodinkou velmi kamarádí a často ho v restauraci navštěvují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také