Extrém

12. ledna 2017 12:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záběry, které děsí internet! Skrytá kamera zachytila panenku, která se začala hýbat! Opravdu je to duch?

Vážně rodiče zachytili paranormální jev?

Šokující video nabídla světu španělská facebooková stránka La Otra Dimensión zabývající se nadpřirozenými jevy. Jsou na ní zobrazeny údajně reálně záběry ze skryté bezpečnostní kamery. Kromě hrajícího se dítěte ovšem zobrazují i něco jiného, údajný důkaz o existenci ducha!

Zatímco si malá holčička hraje, jedna z jejích panenek se začne děsivě hýbat, mrkat a pohybovat hlavou. Druhá část videa je pak možná ještě děsivější. Na stole se totiž začne sám od sebe hýbat papír. Nejedná se však o průvan, jak by mnohé napadlo. Jakmile se totiž vyděšená dívenka vrátí ke stolu, začnou z něj sami od sebe padat všechny věci a nakonec se prudce posune i sám stůl.

Podle stránky se tak jedná o jasný důkaz přítomnosti ducha a jejich děsivé záběry se šíří internetem. Mnozí diskutující jsou ale skeptičtí a jedná se podle nich o podvod. Na hýbající se panence není v dnešní době zase tolik divného a někteří tvrdí, že u hýbajícího se stolu je zkrátka přivázán malý provázek. Opravdu se jedná o podvrh, nebo se děsivé situace opravdu odehrály? Co si myslíte vy?

Na děsivé video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také