Extrém

18. dubna 2017 16:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záběry, které šokují internet! Vyhazovač dal pěstí bezbranné ženě a lidé ho za to chválí! Proč?

Proč ženu tak brutálně napadl?

Kontroverzní situace se odehrála v Liverpoolu na ulici před jedním tamním podnikem. Zde se žena pustila do ostrého sporu s tamním vyhazovačem. Jenže muž místo toho, aby konflikt řešil s rozvahou, vsadil na brutální sílu. Ve chvíli, kdy se ho žena snažila udeřit, proto profesionálně uhnul a sám jí dal prudkou ránu pěstí. Krátké video pak končí tím, jak zasažená žena po ráně prudce couvá vzad.

Záběry se rychle šíří po internetu a vyvolávají velkou kontroverzi i velmi odlišné názory. Někteří totiž muže za jeho drsnou reakci a udeření ženy chválí. Jednalo se podle nich o akt sebeobrany a žena měla s podobnou odpovědí počítat. „Když chceš udeřit jako muž, přijmi ránu jako muž“, napsal jeden z jeho podporovatelů na Twitteru.

Ostatní ale naštěstí s jeho činem nesouhlasí a za ránu ho odsuzují. I když ho žena chtěla sama uhodit, měl zachovat chladnou hlavu a situaci zvládnout mnohem profesionálněji. Udeření ženy tak mnozí považují doslova za odporné. Celou situací už se pak údajně zabývá také místní policie a zdá se, že pro mnohé nepochopitelný hrdina bude mít ještě co vysvětlovat. Nebo byste se snad na jeho místě zachovali stejně?


Přečtěte si také