Extrém

19. března 2016 12:49

redakce Prima Lajk

VIDEO: Záhada, která se stala hitem internetu! Žena beze stopy zmizela během přímého přenosu!

Tak co, jak vysvětlíte tohle?

Mělo jít o běžné televizní interview, které by zřejmě zahlédlo jen pár lidí. Místo toho vznikly záběry, o nichž diskutuje celý internet! O velký humbuk se postarala žena v pozadí rozhovoru, která najednou z kamery beze stopy zmizela! Nikdo si pak nedokáže vysvětlit, jak se to mohlo stát!

Mělo jít o běžné televizní interview, které by zřejmě zahlédlo jen pár vyvolených. Místo toho vznikly záběry, o nichž diskutuje celý internet! O velký humbuk se postarala žena v pozadí rozhovoru, která najednou z kamery beze stopy zmizela! Nikdo si pak nedokáže vysvětlit, jak se to mohlo stát!

Jde o vtípek samotné televizní stanice, optický klam, nebo ji snad uneslo UFO? Anebo snad poblíž kouzlil sám David Copperfield? Tohle video, které se šíří po netu, jak mor zkrátka vzbuzuje jen samé otázky. Jedná se vážně o záhadu, nebo se žena prostě dokázala vyplížit nenápadně ze záběru, když šla okolo ní další osoba? Po tomto videu si asi nebudete stoprocentně jistí žádnou variantou.Mělo jít o běžné televizní interview, které by zřejmě zahlédlo jen pár vyvolených. Místo toho vznikly záběry, o nichž diskutuje celý internet! O velký humbuk se postarala žena v pozadí rozhovoru, která najednou z kamery beze stopy zmizela! Nikdo si pak nedokáže vysvětlit, jak se to mohlo stát!

Jde o vtípek samotné televizní stanice, optický klam, nebo ji snad uneslo UFO? Anebo snad poblíž kouzlil sám David Copperfield? Tohle video, které se šíří po netu jak mor, zkrátka vzbuzuje jen samé otázky. Jedná se vážně o záhadu, nebo se žena prostě dokázala vyplížit nenápadně ze záběru, když šla okolo ní další osoba? Po tomto videu si asi nebudete stoprocentně jistí žádnou variantou.


Přečtěte si také