Cara má jeden orgasmus za druhým, zhruba šest hodin denně
Autor: profimedia.cz Cara má jeden orgasmus za druhým, zhruba šest hodin denně

VIDEO – žena má až 90 orgasmů za hodinu. Takhle to vypadá

jana.divisova. Publikováno: 18.11.2014
To, co ostatní označují za vrchol rozkoše, třicetiletá mladá maminka z Arizony Cara Anaya proklíná. Trpí sexuální poruchou, která jí přivodí až šest hodin orgasmů denně. "Jsem vyčerpaná a nepřála bych to nikomu," říká. Podívejte se, jak reaguje její manžel a jak vypadá třeba stý orgasmus za den.

reklama

Cara trpí vzácnou poruchou už tři roky – nejhorší situaci zažila, když měla 180 orgasmů během dvou hodin. Léky zatím nezabírají, maximálně pomůže prudce si zchladit genitálie třeba ledem. Cara také trpí nadváhou – jednak zajídá deprese, jednak ve vyčerpání často sahá po sladkém jídle a také ji trápí deprese, které zahání dobrůtkami.

Na videu je vidět, že jí orgasmy přepadají zcela nahodile, klidně při čtení oblíbené knihy, v kavárně nebo na dětském hřišti.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

style - orgasmy

Mohlo by vás zajímat:

Vagína v moři

Holky konec pochybností: Vaginální orgasmus neexistuje a G-bod je nesmysl. Nová vědecká studie cloumá světem

Podívejte se, jak vypadá předstíraný orgasmus. A co si o něm herci myslí?

Dá se poznat pravý orgasmus od předstíraného? (TOP STAR video)

reklama