Extrém

18. června 2018 18:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena přišla k zubaři s bolestí zubů. Z toho, co jí našel v puse, se vám bude chtít zvracet

Tohle video opravdu doporučujeme jen těm nejsilnějším žaludkům.

Existuje mnoho lidí, kteří mají vyloženě noční můru ze zubařů. Jen zvuk zubní vrtačky přes zavřené dveře v nich vzbuzuje neuvěřitelnou hrůzu. Není se čemu divit, zákroky na zubech, ať už jde o plombování či jiné náročnější věci, jsou většinou skutečně bolestivé, zvláště když se podaří zubařovi zajet nástrojem až k nervu.

Jenže, napadlo vás někdy, jak na tom asi musí být druhá strana? Jak se asi musí cítit zubař, který se dennodenně setkává s takovými úkazy, o jakých lidé se zdravými zuby nemají ani tušení, že vůbec existují. Zdaleka to není jen o zubních kazech, vytrhávání osmiček, ulomených či opravdu zkažených zubech. Povídat své by o tom mohl zubní lékař ve videu, které se objevilo na Youtube a v současnosti už má více než 1 000 000 zhlédnutí.

Jedná se o záběry jedné ženy z Indie, která navštívila zubní ordinaci kvůli obrovským bolestem. A jak uvidíte, jejich příčinou bylo nechutné zamoření úst červy. Za to, že dotyčný zubař tuhle podívanou zvládl, u nás má neskutečný obdiv. My bychom to rozhodně nedali. A vy? Na vlastní nebezpečí si to teď můžete ověřit zhlédnutím zmíněného nechutného videa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také