Extrém

26. března 2018 15:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena s nechutně obřím poprsím vyděsila moderátory. Odhalila jim své šokující tajemství

Dokážete si představit, že byste měli takové poprsí?

Britský televizní pořad This Morning se specializuje na rozhovory s těmi nejbizarnějšími lidmi na světě. Jednou tam například dvojice zkušených moderátorů zpovídala ženu, která prý měla sex s duchem. Dá se tedy říct, že už viděli a slyšeli ledacos a nic je v jejich povolání nepřekvapí. Jenže omyl.

Naposledy totiž Holly a Phil zpovídali trojici žen s enormně velkým poprsím. Nejdřív museli vyřešit problém s tím, kam upínat svůj zrak, moderátoři se totiž zdáli být lehce ztracení. Ženy jim nakonec vysvětlili, že se není třeba stydět, na pohledy jsou zvyklé, především pak na ty žárlivé od ostatních žen. Následně se ke slovu dostala žena s největším poprsím ze všech, která šokovala svým odhalením.

Živila se totiž jako zdravotní sestra. Ano, pokud jste měli štěstí (nebo smůlu), mohli jste na takovou sestřičku klidně narazit uprostřed nemocnice a být zcela zaraženi tím, co před vámi na chodbě právě skáču nahoru a dolů. Žena ale záhy dodala, že je s velikostí svého poprsí naprosto spokojená a pokud by v budoucnu bylo potřeba jej zmenšit, klidně by to udělala.

A co vy, preferujete radši menší, nebo se vám líbí tyhle gigantické velikosti?

Sdílejte článek

Přečtěte si také