Extrém

30. srpna 2016 12:35

Tereza Javorová

VIDEO: Žena uviděla na silnici černý pytel, který se HÝBAL! Skrývalo se v něm vystrašené a zubožené...

Lidé dokážou být opravdu krutí a bezcitní. Tohoto tvorečka někdo zabalil do černého pytle a vyhodil na silnici, aby ho něco přejelo!

Malissa Sergent Lewis spěchala minulé čtvrteční ráno do práce, a proto se rozhodla to vzít zkratkou. Jela úzkou silnicí, když v tom si všimla, že jí stojí v cestě velký černý pytel. Chtěla ho objet, ale v tu chvíli se začal pytel hýbat! Mallissa se na vtěřinu zamyslela, jestli nemá ujet, ale přemohla ji zvědavost a zároveď obava, co se v černém pytli skrývá. „Nevěřila jsem vlastním očím, když se černý pytel, ve kterém jsem si myslela, že jsou odpadky, začal hýbat. Řekla jsem si, že pokud tam je cokoliv živého, musím to dostat ven."

Žena tak pytel roztrhla a naskytl se jí žalostný pohled. V pytli bylo malé černé štěně, které bylo evidentně zubožené a k smrti vystrašené. Malissa si jej samozřejmě vzala domů a začala pátrat po jeho majiteli skrz svůj Facebook. Nikdo se však neozval a Malisse stejně štěňátko přirostlo k srdci. Uvítala tak nového člena rodiny, který by kvůli necitlivé lidské bestii mohl skončit přejetý na silnici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také