návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Víme, kdo je šílená bába z metra! Hrabalova múza

Video, kde rudovlasá žena napadá a nadává lidem v metru, se šíří internetem jako lavina. A my tu ženu známe! Je to vrchní členka slavné „holubí letky“, která vymetá snad všechny večírky a tiskové konference.
Vydáno: 18.09.2013
Šílená Julie
Šílená Julie Autor: facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tato žena byla údajně v mládí jednou z múz spisovatele Bohumila Hrabala a v roce 1994 mu dokonce ukazovala prsa v pivnici U tygra, kde byl v tu dobu zrovna i Václav Havel a jeho americká delegace včetně prezidenta Billa Clintona. Možná i jeho Julča tak inspirovala k pozdějšímu románku se ženou podobné postavy: stážistkou Monikou Lewinskou.

Kdo? Vrchní praporčík holubí letky: Júlia Kusková Klímová.

Stačila jedna projížďka metrem a pár láhví vína a z Hrabalovy Julči je celebrita. Vymetačka večírků, kde se dá zadarmo najíst a napít, se včera vetřela na tiskovou konferenci řeckých a rumunských vývozců čerstvé zeleniny a ovoce a při rautu se rozpovídala o incidentu v metru. Prý to bylo spiknutí!!!

Hrabalova Julča tvrdí, že píše pro časopis Valašska nebo Nymburskej den. Jenže… překvapivě… tato média nikdo nezná. Rudovláska často chodí na akce s partou „holubích letců“ (což jsou lidé, kteří nikam nepíšou, ale chodí na tiskové konference jako do kantýny – pozn. red.) a jejich největší zábavou je hromadný útok na rautové stoly. Jsou naprosto precizní a po jejich ataku nezbyde ani jeden chlebíček. Občas dokonce zmizí i talíře a příbory.

Po svém vystoupení v pražské hromadné dopravě už Julča nebude potřebovat podomácku vytvořené vizitky s velkým nápisem "Journalist" a nebude muset předstírat, že je novinářka. Její sláva ji totiž předchází a organizátoři ji budou zvát jako celebritu... Tou se totiž Julča vždy toužila stát!

Mrkněte se, co se dělo v metru aneb čím se Julča proslavila.

Varování: Toto video obsahuje sprostá slova. Není vhodné pro děti a mladistvé!

Mám právo v metru sedět
Článek je zařazen v: Metro , múza , Václav Havel , Bill Clinton , tisková konference , konference , Bohumil Hrabal , Monika Lewinská