Extrém

29. srpna 2016 14:26

redakce Prima Lajk

Víte, jak správně jíst burger? Podle tohoto návodu jsme to celou dobu dělali špatně!

Další teorie, která je vzhůru nohama…

Znáte to, přijdete do nějaké lepší restaurace a najednou dostanete chuť na pořádně šťavnatý burger. Opečené bulky, čerstvá zelenina, barbecue omáčka, pár kusů slaniny a obří flák hovězího masa. Sen masožravců po celém světě. Jenže, pak vám to mistrovské dílo dorazí na stůl a vám je najednou strašně líto se do něj pustit, protože v momentě, kdy to uděláte a poprvé se do svého burgeru zakousnete, už nic nebude tak jako dřív.

V tomhle případě to znamená, že omáčka začne vytékat, kousky zeleniny padat zpátky na talíř a na stole vypukne chaos. Jenže co kdyby existovala jiná cesta? Co kdyby existoval způsob, jak váš burger sníst, aby byl ještě chutnější a přitom kolem něj nebyl žádný nepořádek? Podle Granta Thompsona, amerického youtubera, je řešení snadné. Prý stačí burger obrátit vzhůru nohama, tak aby ta silnější houska byla na spodu, protože vydrží déle vsakovat všechny přítomné šťávy. Zároveň si tím pádem budete jako první kousat do vrstvy zeleniny a omáčky, která je jinak na spod a tudíž dále pozitivně ovlivní celkovou chuť.

Nápad rozhodně zajímavý, otázkou je, kdo si na takhle extravagantní způsob konzumace burgeru troufne. Každopádně furt lepší jak vidlička a nůž. Proboha! Nicméně tenhle a dalších devět "vylepšováků," které vám zlepší život, si můžete pustit na následujícím videu:

Zajímalo vás taky, co je pro ženy důležitější, jídlo nebo sex? Přečtěte si o tom zde:


Přečtěte si také