Extrém

5. května 2015 11:32

Lucie Průchová

Vydával se za krasavce a sliboval ženám sex jako v 50 odstínech šedi! Realita je HROZIVÁ!

Šestaosmdesátiletý Francouz lákal po e-mailech ženy na smyslný sex. Samozřejmě, že jim nenapsal, že je starý a oplzlý, ale popisoval se jako pohledný muž.

Tento senior si zval ženy do zatemněné místnosti u něj v bytě v Nice ve Francii. Nechal si říkat „Anthony Laroche“, když chtěly vidět, jak vypadá, posílal fotky krásného muže a sliboval jim sex, na který nikdy nezapomenou. Nyní čelí obvinění ze znásilnění, kterému se říká „surprise rape“.

Udala ho totiž jedna z postižených žen, Sylvie, která se nechala touto nabídkou zlákat. Hned u vchodu si musela zavázat oči a on ji pak odvedl do zatemněné místnosti, kde se společně oddávali perverzním sexuálním praktikám. Žena si celou dobu představovala krásného mladého muže s hnědými vlasy a modrýma očima.

Byla opravdu ohromena, když po sexu spatřila svého sexuálního partnera. „Byl to plešatý muž asi pětašedesátiletý, vrásčitý s brýlemi na nose – byla jsem naprosto znechucena!“

Policie pátrá po dalších, takto zneužitých ženách, zatím se jí přihlásily tři. Když vpadli do jeho bytu a udělali prohlídku, zjistili, že se snažil stejnou taktikou nalákat 342 žen po celé zemi.

Druhá oběť vypověděla: „Nechtěl mi dovolit, abych si sundala pásku. Když jsem na tom trvala, rychle se ode mě vzdálil, ale já ve tmě viděla jeho siluetu – byl to starý chlap s velkým nosem.“

Poté, co byl zatčen, řekl policii, že nechápe, za co ho chtějí trestat, že všechny ženy s pohlavním stykem souhlasily.

Sdílejte článek
Štítky policie Francie Sex nos sex Nice slib místnost

Přečtěte si také