návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

VÝZKUM: Kdo je ideální partner na rande? Rozhodně ne pejskaři, v kurzu jsou podivíni...

Vědci se tentokrát zaměřili na seznamování. A protože stále více lidí používá mobilní aplikace, aby si našli protějšek snů, výzkumníci se zabývali tím, jak si vybíráme potenciální rande po internetu. Inzeráty na nekuřáky, abstinenty a zahrádkáře jsou passé!
Vydáno: 02.09.2015
Buďte divní, prý to funguje...
Buďte divní, prý to funguje...

Chovejte se aspoň trochu divně, abyste si získali pozornost druhého pohlaví. Aspoň na tohle přišli psychologové z časopisu Personality and Social Psychology Bulletin, když požádali lidi, kteří se do výzkumu zapojili, aby prošli nabídku na seznamovacích webech.

Měli za úkol si vybrat toho, kdo jim sedne nejlépe, popsat svého ideálního partnera nebo svou vysněnou partnerku a nakonec vyjádřit pocity, které měli ze svých posledních schůzek. Výsledky byly překvapující.
Naše preference ve skutečnosti nejsou takové, jaké si myslíme. Hledáme sice někoho „normálního“, ale ve skrytu duše bychom stejně zase rádi někoho překvapivého.

vztahygif3 Foto:

Takže chovat se nekonformně a být trochu divný na schůzkách rozhodně neškodí. Tím nemyslíme nevkusné návrhy nebo solení kávy, stačí jen trochu vyčnívat ze šedého průměru, ačkoli si myslíte, že lidi chtějí klasickou domáckou nudu... Pánové prostě nestojí o žádnou domácí puťku. Dámy zase chtějí muže s neotřelými názory a stylem oblékání.

Ženám se vyplatí být o něco divočejší. Muže přitahují ženy, které se dokáží bavit a nepůsobí tak, že se permanentně ohlížejí na to, co si o nich muži myslí. Protože přesně to muži chtějí, ženy, které jsou samostatné.

Teri Blitzen

Teri Blitzen promluvila: Proč se nej vlogerka Česka trhla od Gabi s Piškulou? A s kým randí?

Teď se bude v tchajpejském metru jezdit veseleji.

FOTO: Tohle přebije i pražský seznamovací vagón! V Tchaj-wanu mají na tramvajenkách pornoherečku. Proč?

Článek je zařazen v: rande , schůzka , psycholog , pejskař , výzkum , inzeráty

reklama