Extrém

27. června 2015 17:51

Lucie Průchová

Willy Wonka bledne závistí – tohle je super nápad! Manželé prodávali zlatou vstupenku do nebe!

Tak tohle je opravdu povedený páreček! Vydělávali na věřících lidech, a to tak, že jim prodávali „zlaté vstupenky do nebe“. A lidé je opravdu kupovali!

Tito a Amanda Wattsovi byli před několika dny zatčeni za prodej vstupenky, kterou když údajně ukážete u nebeské brány, budete moci hned vstoupit do království nebeského.

Budete se divit, ale nachytali veliké množství lidí. Mluví se dokonce o několika stovkách. Vstupenku si mohl pořídit každý, kdo měl 99.99 amerických dolarů v hotovosti, tedy přibližně 2400 korun. Vstupní lístek byl podle nich z ryzího zlata.

Watts vyprávěl policii: "Je mi jedno, co si myslíte. Ty vstupenky prostě jsou z ryzího zlata. Sám Ježíš mi je předal za budovou KFC a řekl mi, že když je prodám, budu mít na cestu do vesmíru."

"Několik dní předtím, jsem totiž potkal mimozemšťana, který se jmenoval Stevie, a ten mi nabídl, že mě i mou ženu Amandu vezme do svého létajícího talíře a poletíme s ním na planetu, ze které pochází a která je plná cracku. Můžete na ní zcela zdarma a zákonně užívat jakékoliv drogy, ale to, že nás tam vezme, bude něco stát."

"Já jsem naprosto nevinný, měli byste zatknout Ježíše. To on mi dal vstupenky a řekl, abych je prodal. Jestli chcete, domluvím si s ním další schůzku, kde ho můžete zadržet."

Amanda Watts ve svém policejním prohlášení vypověděla: "Chtěli jsme opustit Zemi a dostat se někam, kde bude spoustu kokainu zcela zdarma. Já za nic nemůžu, to můj manžel prodával vstupenky, já se jen dívala."

Policie u nich při domovní prohlídce zabavila více než 10 000 dolarů v hotovosti, velké množství drog a mládě aligátora.

Sdílejte článek
Štítky zlato KFC vstupenka

Přečtěte si také