Extrém

28. července 2015 15:09

Lenka Zajícová

Wow. Mrkněte se na nové plavky, které budou údajně hitem!

Také vás trápí, jak při opalování máte nesouměrnou barvu? Tyto kalhotky by měly vás problém navždy vyřešit.

Kalhotky předvedl a dokonce i Kendall Jenner na MMVA show. Díky šatům s výstřihem od pánve od kotníků až k pupíku totiž nasadila C-string. Jméno je odvozené od tvaru písmene C. Kalhotky fungují tak trochu jako sponka na papír. Auvajs.

Kalhotky vypadají tak trochu jako čelenka na vlasy a zakrývají jen absolutní minimum. Podle výrobce jsou C-strings praktické, sexy a elegantní a naprosto jedinečné.

Skvěle se hodí pod šaty i do džín. Podle recenze na stránkách prodejců jsme však zjistili, že tato vychytávka má i velké nedostatky. Jedním z nich je například fakt, že se hodí pouze pro ženy s pevnou postavou. Silnějším majitelkám totiž C-string vypadl. To se možná nejeví jako velký problém pokud máte na sobě kalhoty. Pokud máte na sobě šaty, můžete zažít opravdu nemalé faux pas.

Další ženy si stěžovaly na to, že spodní prádlo z plastu se velice zařezává do intimních partií. Značky však nyní plánuje, že kalhotky udělá i jako „plavkovou verzi“. Tak co, dámy, vyšly byste s touto parádou, která vepředu vypadá jako vložka a vzadu jako penis, na plovárnu?


Přečtěte si také