Extrém

12. června 2015 15:04

Tereza Javorová

WTF: Neříkejte mi Barbie, uráží mě to! vzteká se nejslavnější lidská Barbie na světě

Nejslavnější lidská Barbie Valeria Lukyanova, která na svém vzhledu postavila, ehm, kariéru (co ta holka vlastně umí?), prohlásila, že ji označení Barbie vlastně uráží.

"Nikoho nekopíruji!" probudila se Valerii touha po vlastní identitě. Celý její devětadvacet let dlouhý život jí nikdo neřekl jinak než lidská Barbie.Ukrajinské modelce ale najednou rozbřesklo a uvědomila si, že ji přezdívka, která ji proslavila, vlastně vadí.

"Myslím, že je to docela urážející a ponižující. Přijala jsem tuto přezdívku, protože to moje práce i fanoušci vyžadují," zmateně argumentuje Barbie.

Už několik let tvrdošíjně říká, že kromě prsou je na ni vše přírodní. Nedávno dokonce začala cvičit v posilovně, aby své ultraštíhlé postavě dala pevnější tvar.

"Nechci, aby si lidé mysleli, že imituji nějakou panenku. Každý by mě být sám sebou a nikoho nekopírovat."

Těžko říct, jestli to modelka myslí opravdu vážně, nebo jestli to je jen způsob, jak na sebe upoutat znovu pozornost. Minulý rok v listopadu se totiž na několik měsíců stáhla do ústraní kvůli údajnému útoku, kdy byla ve své rodné Ukrajině prý "napadena a škrcena".

Každopádně zájem veřejnosti svým prohlášením orzhodně vzbudila. To je jako kdyby vás černoch vás obvinil z rasismu, že jste konstatovali, že je černoch.

Sdílejte článek
Štítky Ukrajina Barbie vzhled přezdívka WTF

Přečtěte si také