Extrém

16. července 2015 16:30

Tereza Javorová

Zábavní park zkazil chlapečkovi první narozeniny: Nedovolil mu projet se na atrakci kvůli amputované nožičce

První narozeniny malého Connora Jamesona skončily fiaskem, i když to měl být nejšťastnější den v jeho životě. Rodiče mu chtěly udělat krásnou oslavu v zábavním parku, se kterým se předtím domluvili, že i přes chlapečkovo postižení jej pustí na atrakce pro děti. Na místě je čekalo velké zklamání.

Chlapeček se narodil se zdeformovanou pravou nožičkou a lékaři mu část museli amputovat. Kvůli nízkému věku má Connor Jameson Donaghey, kterému rodina přezdívá CJ, jen provizorní malou protézu, ale sám ještě nedokáže chodit.

To byl hlavní důvod sporu mezi zábavním parkem v Blackpool Pleasure Beach a Totovými rodiči. Jeho matka Keeley Foxton totiž před CJovou oslavou s parkem domluvila, že syna pustí s doprovodem na všechny atrakce.

Na místě je, a hlavně malého Connora, velké zklamání. "Když jsme šli koupit vstupenky, zastavil nás personál parku a zeptal se, jestli je syn sám schopný chodit," vypráví Keeley. "Přitom jsme už měli dávno domluvené, že návštěva proběhne v pořádku." Rodila s perosnálem debatovala přes dvacet minut, až se jim konečně povolil vstup do areálu.

Postižený chlapeček ale neměl štěstí ani tam. Na pár atrakcích se sice svězl, ale poté, co s ním rodina vystála frontu u té nejžádanější, jim byl vstup opět zamítnut. "Říkali, že ho tam nemůžou pustit, protože v případě evakuace musí být děti schopné odejít po svých," řiká rozhořčeně matka. "To je ale hloupost, atrakce mají být přizpůsobeny pro všechny děti bez rozdílu!"

Celé CJovi narozeniny tak místo oslav rodina strávila dohadováním se se zábavním parkem a nakonec znechuceně odešla.

Sdílejte článek
Štítky rodina zklamání park oslava narozeniny nohy atrakce zábavní park slavnost Jameson Blackpool Pleasure Beach

Přečtěte si také