Extrém

7. června 2017 15:19

redakce Prima Lajk

Zaměstnanci McDonald's prozradili, jaké jídlo byste tam nikdy neměli jíst! ! Je to i vaše oblíbené menu?

Co byste si ve slavném řetězci neměli nikdy objednávat?

Co si budeme nalhávat, asi většina z nás se sem tam nají v nějakém tom fast foodu a všichni víme, že řetězce typu McDonald's či KFC patří mezi ty zdaleka nejoblíbenější. A jejich skalní příznivci by možná měli co nejrychleji přestat číst. Nějaký internetový zvědavec totiž vznesl na slavném serveru Reddit.com velmi zajímavý dotaz všem zaměstnancům fast foodu na téma, co bychom si zde nikdy neměli objednávat. A odpovědí mu od současných i bývalých zaměstnanců slavných řetězců přišlo více, než sám očekával. A většinou právě od restaurací McDonald's.

Podle serveru MSN se většina lidí pak shodla na dvou zásadních faktech. Nikdy zde nejezte nic rybího a neobjednávejte si tu jídlo po jedenácté večer. Důvod? Menu s obsahem ryb totiž nepatří u zákazníků zrovna k těm nejpopulárnějším. Často se tedy prý stává, že než se maso promění ve vaše oblíbené nugety či jiný výrobek, leží zde několik hodin na polici či skříňce. Samotné maso už proto není v době zpracování zrovna nejčerstvější.

Večerní jídlo po odchodu z noční hospody byste si pak také měli rozmyslet. Personál je totiž podle mnohých internetových přiznání unavený a na hygienu se v některých řetězcích údajně už moc nedbá. Zaměstnanci si tak po vykonání potřeby často nemyjí ruce a na tácu vám mohou přistát také ingredience, které se ještě chvíli předtím válely na zemi!

Ani takové KFC ovšem z této internetové ankety nevyšlo dobře. Jeden z jeho bývalých zaměstnanců například varuje před konzumací tamních omáček, které se dělají údajně převážně ze špinavého oleje! Zůstává pak otázkou, zda těmto varováním neznámých uživatelů máme vůbec věřit a nejedná se pouze o pomstu zhrzených zaměstnanců či pár krajních případů ze světa. Tato zpověď ovšem známým řetězcům asi radost neudělá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také