ZE ŽIVOTA: Lesbický pár čeká dvě děti. Nejsou to dvojčata, ale otce mají stejného. Jak to?

Stephanie a Randa toužily po potomkovi. Teď budou mít ratolesti dvě. Pikantní na tom je, že ačkoli to nebudou dvojčata, mají stejného otce. Ženy si sehnaly dárce, který k nim zašel na pár návštěv a i přes počáteční komplikace jsou obě v očekávání.

Britky budou rodit jen pár týdnů po sobě a prý se moc těší, až budou mít oba potomky u sebe doma najednou. Jejich otec, čtyřiadvacetiletý student ze skotského Edinburghu, se vzdal práva své děti v budoucnu kontaktovat výměnou za to, že na ně nebude muset nikdy přispívat.

Pár našel dárce v online databázi. Ženy si ho vybraly, protože nebyl ve vztahu a zároveň měl stejnou barvu vlasů jako Stephanie. Na YouTube nastudovaly, jak se dá umělé oplodnění udělat doma. Pořídily si stříkačky a testy a pak už jen stačilo dárce pozvat domů, kde po kávě udělal to, co se od něj očekávalo.

Jenže na poprvé to nevyšlo, takže musel přijít znovu a pak dorazil ještě párkrát, takže nakonec mohou být těhotné obě ženy. Jenže zatímco Stephanie se to podařilo hned napodruhé. Randa třikrát potratila v raném stádium těhotenství, než se jí v dubnu konečně podařilo těhotnět!


Přečtěte si také