návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

Zemřel nejtlustší muž Velké Británie. Vážil přes 400 kilo!

Dnes ráno zemřel netlustší muž Velké Británie, opravdu velký Carl Thompson, a to v pouhých 33 letech. Vážil přes 400 kologramů!
Vydáno: 21.06.2015
Nejtlustší muž Británie.
Nejtlustší muž Británie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posledních pár let byl Carl uvězněn ve svém bungalovu ve mětsě Kent. Jeho morbidní obezita mu znemožnila se hýbat a Carl tak celé dny jen ležel a nekontrolovaně se přejídal. Na nákup si dojít nemohl, a tak si objednával jídlo domů a nechal si ho nosit až k posteli. Nejčastěji se "cpaL" pizzou a čokoládou.¨

Starat se o něj musel tým ošetřovatelů, kteří ho umývali a opečovávali. POslední dobou o Carla projevila zájem i některá média, protože lékaři už bili na poplach, že Carlovo tělo už takto dál fungovat nezvládne a hrozí mu smrt.

Jejich obavy se dnes ráno naplnily. Carl zemřel v 10:28 místního času.

Muž prý nebyl žádné tintíko ani v dětství, ale nejvíce váhy začal nabírat po smrti své matky v roce 2012. Projedl se k nejvěřitelným 412 kilům, která se mu stala smrtelná.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Top 10 nejtlustších lidí světa

 

Článek je zařazen v: Velká Británie