Extrém

3. listopadu 2015 14:51

Lenka Zajícová

Žena doplatila na svoji závislost na plastických operacích. Má v sobě díry, které se nehojí

Lisa Hind (30) byla pět let závislá na plastických operacích. Když však její tělo přestalo fungovat tak, jak má a její manželství se začalo rozpadat, rozhodla se, že vzhled celebrity oželí.

Lisa si odmítala vzít svého manžela, dokud nepodepíše předmanželskou smlouvu, která ho zavazuje k tomu, aby platil každý měsíc 400 liber za její zkrášlovací procedury.

Lisa totiž měla jasno, milovala celebrity a chtěla se jim podobat. Ve věku 30 let pravidelně chodila na prodlužování vlasů, botulotoxinové injekce, výplně kyselinou hyaluronovou, navštěvovala solárko, nechala si vytetovat na obličej permanentní make-up a chodila na modelaci umělých nehtů na rukou i na nohou.

Lisa Hind se neomezovala ve svých nárocích ani v době, kdy si její manžel musel vzít půjčku, aby jí mohl dávat přislíbené peníze.

Nastal však zlom, když si nedopatřením roztrhla ret na dovolené ve Španělsku a lékaři jí oznámili, že jí díru nemohou sešít kvůli velkému množství výplně ve rtech. Díra se tak nehojila a vytékal z ní hnis i zbytek kyseliny hyaluronové.

V tu chvíli si Lisa uvědomila, co svému tělu i manželovi způsobila. Manžela zadlužila a její tělo se odmítalo uzdravit.

Lisa se tedy rozhodla, že přestane s kosmetickými úpravami a začne splácet dluhy, které její muž „nasekal“. Poté, co přestala svůj obličej vystavovat injekčním stříkačkám, mohla podstoupit šití rtu. Dnes snížila počet kosmetických procedur na minimum. Bohužel je však zoufalá z toho, jak její obličej mění tvar a také ji trápí časté otoky. To se však podle lékařů časem zlepší.

Lisa v době, kdy začínala s botoxem a kyselinou hyaluronovou

Další nevydařené plastické operace zde:


Přečtěte si také