Extrém

28. dubna 2015 17:00

Lenka Zajícová

Žena, kterou se pokusila upálit sokyně v lásce, prošla neskutečnou proměnou. To musíte vidět!

Před třemi lety utrpěla Dana Vulin popáleniny třetího stupně poté, co ji mylně označila Natalie Dimitrovska za milenku svého muže. Popáleniny měla na 60 % těla.

Perth, Australie: Natalie Dimitrovska zjistila, že Dana Vulin měla schůzku s jejím manželem. Ten pozval Danu na rande, přestože byl ženatý. Dana o jeho závazcích vůbec nevěděla. I tak nebohá žena málem zaplatila za své rande životem.

Dana Vulin bývala krásná žena

Žárlivá Natalie si přečetla konverzaci mezi Danou a manželem na telefonu a rozhodla se, že jejich románku zabrání. Nebohou ženu polila na ulici hořlavinou a následně po ní hodila sirku. Dana málem následkům podlehla, několik týdnů byla udržována v umělém spánku a podstoupila nesčetné množství operací. Dnes je relativně v pořádku, její vzhled je mnohem lepší, stále však musí nosit denně masku, která by měla minimalizovat zjizvenou tkáň a pohled do zrcadla je pro ni nesnesitelný.

I tak je Dana neskutečná optimistka. „Ano, jsem si vědoma toho, že stále vypadám jako moderní Frankenstein, ale jsem zatraceně hrdá, že jsem ušla takový kus cesty. Lidské tělo je báječné, nečekala bych, že se může tak změnit. Mnohem více si vážím lidského života a dobrých lidí. Natalii jsem v hloubi duše odpustila. Je to nešťastný člověk. Cítím pro ni jen lítost.“ Prohlásila Dana, která se nyní aktivně věnuje charitě. Natalie Dimitrovska byla odsouzena na 17 let odnětí svobody.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie láska rande popáleniny manželé maska vzhled randění Frankenstein Perth sirka

Přečtěte si také