Extrém

11. února 2019 14:13

redakce Prima Lajk

Žena nahrála vlastní vraždu! Svoji šokující smrt předpovídala z drsného důvodu. Kdo hrůzný čin spáchal?

Žena předpověděla vlastní smrt. Podařilo si ji i natočit.

Občas prostě v životě tušíte, že se blíží něco fakt špatného. V případě Ellie Tran to tragicky byla její vlastní smrt. Ellie před nějakou dobou ukončila vztah se svým přítelem Josephem Merlinem, byli spolu několik let, a měli dokonce i dceru. Když se ale Ellienini rodiče přestěhovali z Vietnamu do Ameriky, aby byli blíž jejich dceři a vnučce, začal být Joseph náladový, kontrolující, a dokonce i násilný.

Pár se později rozešel a Ellie musel začít pracovat, aby zvládla podporovat sebe a svoji rodinu. Joseph se během té doby několikrát pokusil do domu vloupat, Ellie a jejich dceru taky často pronásledoval. Ellie se začala tak bát, až si domů pořídila bezpečnosti kamery. Zároveň vše ohlásila na policii, která Josephovi udělila pokutu. Ani to ale nepomohlo, v roce 2017 totiž Joseph Ellie napadl před jejím domem a zabodl ji jehlu plnou kyanidu do nohy. Ellie zemřela.

Joseph se zkoušel před soudem hájit, že na záběrech to nebyl on, kdo jeho bývalou ženu zabil. Dokonce držel hladovku, aby změnil svůj vzhled. Nic však nepomohlo, policie totiž našla v jeho historii hledání vše o kyanidu, zároveň mu prokázala objednávku injekční jehly s vražednou látkou, a on byl tak odsouzen na doživotí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také