Extrém

30. července 2015 13:09

Lenka Zajícová

Ženy po celém světě šílí po novém trendu: Vontouring - kontury vagíny jsou HITEM!

Chce, aby vaše oáza rozkoše vypadala opět „jako nová“. Tak si ji nechte upravit tepelnými vlnami. Výsledek je údajně skvělý

Jedná se o neinvazivní vylepšení externího vzhledu vagíny. Je to procedura, která je vykonávaná pomocí tepelných vln. Ty podporují tvorbu kolagenu, a vagína tak získává opět na pružnosti a navrací se jí vzhled zdravé a mladé vulvy. Tento neinvazivní zákrok je již na našem trhu a je o něj obrovský zájem. Není divu, kosmetické korekce pochvy vzrostly na oblibě od roku 2012 o 240 %.

Tato procedura je vhodná pro ženy, které si přejí, aby jejích lůno lásky vypadalo lépe, ale třeba ještě nemají žádné děti, a proto je pro ně plastická operace zatím nevhodná. Vontoring je údajně bezbolestná procedura, která trvá přibližně 45 minut. Mnohé ženy tvrdí, že Vontouring bolí výrazně méně než brazilská depilace (i amputace končetin bez narkózy bolí méně než brazilská depilace). A již po jednom sezení je vidět viditelný rozdíl. Zákrok stojí 3500 Kč až 10 000 Kč. Tak co, jdete do toho?

Sdílejte článek
Štítky peníze bolest vzhled vagina oáza

Přečtěte si také