Extrém

14. července 2015 14:12

redakce Prima Lajk

Znásilňoval jsem tě ve spánku, přiznal mladík svojí bejvalce. Případ skončil u soudu

Magnus M. Hustveit původem z Norska se brání, že šlo o zločin bez oběti, protože jeho irská přítelkyně během znásilňování spala. Pětadvacetiletý mladík se k činu přiznal, ale za mřížemi neskončí, dostal sedmiletou podmínku.

Kdyby Hustveit nešel s pravdou ven a v mailu své bývalé přítelkyni nevylíčil, co všechno s ní prováděl, když spala, asi by tenhle příběh, který šokoval Irsko, zůstal tajemstvím. Dívce se nezamlouvalo, že se její přítel uspokojuje u porna na internetu. Mladík toho využil jako důvodu, aby skoro rok svou partnerku pravidelně ve spánku zneužíval!

Někdy byla dívka pod vlivem léků a probouzela se s pocitem, že měla s někým sex, přesto vztah pokračoval. I když se partnerce Hustveit přiznal, že si s ní v noci užíval, případ skončil u soudu až s osudnými maily. Ty si pár vyměnil těsně po rozchodu.

„Teď ti tohle píšu a vím, že mě můžeš dát k soudu. Doufám, že to neuděláš,“ napsal Hustveit v mailu, ale zmýlil se. Dívka z jejich (spíš jeho) milostného života udělala kauzu. Navíc se vzdala nároku na anonymitu, a tak se plné jméno jejího ex dostalo do médií.

Smutnou stránkou je, že se slečna pokusila o sebevraždu a trpěla posttraumatickou stresovou poruchou...

Sdílejte článek
Štítky Norsko Irsko spánek soud partnerka email

Přečtěte si také