Mladí zbohatlíci
Autor: instagram Mladí zbohatlíci

Znáte nejbohatší děti z Instagramu! Při pohledu na tyto snímky vám spadne čelist

lenizajicova. Publikováno: 14.02.2015
Díky aplikaci jménem Instagram můžete vidět svět pestřejší a převážně hezčí než doopravdy je. Děti nejbohatších lidí světa tuto aplikaci mění k obrazu svému.

reklama

Jak to funguje? Na tuto sociální síť můžete dávat snímky z vašeho iphonu, které proženete několika filtry a voilà, perfektní fotka je na světě. Díky Instagramu tak máte po ruce jednoduchý photoshop, s kterým dokáže pracovat i ten největší počítačový analfabet. Na této sociální síti můžete sledovat střípky ze života přátel i celebrit. Spousta lidí se díky této sociální síti stylizuje do někoho, kým touží být. To je velkým nebezpečím této sociální sítě. Fakt, že lidé ztrácí přehled, kde končí realita a začíná iluze. O tom svědčí i skupina Rich Kids Of Instagram.
Právě zde je přehled těch nejrozmazlenějších potomků bohatých, kteří na sociální sítě umisťují snímky ukazující, jak děti s kreditkami "těch správných barev" mohou plýtvat penězi. V této kategorii se objevila i Marta Ortega. Dcera majitele módního giganta, pod kterého spadá např. značka Bershka a Zara, Marta Ortega byla za své chování velice kritizována a nyní v této skupině již nefiguruje.Podívejte se, co si mladí a neklidní na Instagram dávají.

Mohlo by vás zajímat:

Zeus Twelve Gold & White

Zlato do auta, motorky i lodě a boháči se pohrnou

 

Novorozená žirafa

Žirafí kýta: pochoutka mocných a bohatých!

reklama