Extrém

11. března 2015 14:02

Lucie Průchová

Zoufalí rodiče tvrdí: Máme doma budoucího masového vraha! Sedmiletý kluk jim vyhrožuje ubodáním!

Obáváme se, že máme doma budoucího sériového vraha, tvrdí vyděšení rodiče. Mají strach ze svého adoptivního syna (7), který je podle nich posedlý. Prý má vymyšleného přítele, který mu našeptává, co má dělat.

Matka Kim a její bývalý manžel Ryan, adoptovali Rylana, když byl ještě miminko. Jeho vlastní matka byla drogově závislá a oba jeho biologičtí rodiče měli bipolární poruchou. Co to je? Bipolární porucha (také známá jako maniakální deprese) je závažná mentální porucha, která se projevuje prudkými změnami nálad, impulsivním jednáním, sklony k agresivitě a hrubému násilí, hypersexuální promiskuitou, a dalšími symptomy).

Sladké bezproblémové miminko

Rodiče tohoto sedmiletého chlapce mají po rozvodu střídavou péči, vychovávají další tři děti. Když byl Rylan malinký, vypadalo to, že je vše v pořádku, byl normální miminko, ale časem si začali uvědomovat, že se nevyvíjí normálně. Nyní jsou přesvědčeni, že jeho posedlost noži a krví znamená, že může být někdo v jejich okolí brzo zavražděn.

Kim tvrdí, že Rylan přestal v 18 měsících na chvíli dýchat a byl v bezvědomí a domnívá se, jestli i tato skutečnost nemá nějaký vliv na jeho divné chování.

„Ve třech letech bodal vztekle nůž do melounu a od té doby je stále agresivnější.“ Dodala: „Když bylo Rylanovi šest, zamkl se v koupelně, našel břitvu svého staršího bratra a uřízl si konečky prstů, protože chtěl vidět krev a cítit bolest.“

Jeho adoptivní otec Ryan řekl: "Stává se, že nad sebou ztratí veškerou kontrolu, je jakoby v transu, musíme ho spoutaného držet 45 minut až hodinu.“ „Můj největší strach je, že vychováváme školního střelce, masového vraha nebo sériového vraha.“

Rylan dostává často záchvaty vzteku

Syn jim totiž přiznal, že jeho imaginární přítel našeptávač, který se jmenuje „Bleeder“ (Krváceč), mu nedávno řekl, že má vyvraždit celou svou rodinu nožem.

Na záchodě v domě jeho otce našli schované dva holicí strojky, vidličku a inkoustové pero.

Kim přímo řekla: "Mluví o tom, jak bude nůž zvedat nad hlavu a bodat ho do naší hrudi."

Pár se nyní děsí jeho agresivního chování a toho, že někomu ublíží a proto se přihlásil do show Dr. Phila, kam přišli prosit o pomoc.

Podstoupili léčbu v sedmi různých nemocnicích, ale bez úspěchu.

Rylan, Ryanův otec řekl: „Za poslední tři roky jsme nezažili normální klidný den.“

„Dělám si starosti! On někoho zabije!“

Sdílejte článek
Štítky vrah porucha nůž bipolární afektivní porucha bipolární

Přečtěte si také