návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Fotogalerie

GALERIE: Týpek dokonale zparodoval těhotenské fotky Beyoncé a stal se senzací internetu! Pózuje na nich úplně nahý

Líbí se vám těhotenské fotky zpěvačky Beyoncé? Podívejte se, jak to vypadá, když na nich pózuje chlap!
Vydáno: 08.02.2017
Beyoncé a Ben Yahr
Autor: Matthew Dean Steward Beyoncé a Ben Yahr

Když oznámila 1. února zpěvačka Beyoncé, že se svým mužem Jay-Z čeká dvojčata, internetem se rychlostí blesku rozletěly její fotky, které spolu s radostnou novinou nasdílela na svém Instagramu i oficiálních webových stránkách. Z obrázků vzniklo celé album, které samotná zpěvačka, jež vypadá i s velkým bříškem neuvěřitelně sexy, nazvala „Mám tři srdce“. A jelikož vzbudila tato fotogalerie obrovský zájem, bylo jen otázkou času, kdy se objeví nějaká parodie.

Co Beyoncé oznámila fanouškům?

GALERIE: Takhle jste ji ještě neviděli! Božská Beyoncé šokovala NAHÝMI fotkami. Ukázala na nich své…

Fotky si vzal do parády losangeleský herec Ben Yahr, který je spolu s fotografem Matthewem Deanem Stewardem přetvořil. Nahý herec na nich pózuje ve stejných pozicích a se stejnými dekoracemi, jako tomu bylo v případě Beyoncé. Primárním cílem projektu ale není parodie a vysmívání se. Yahr chce prostřednictvím fotografií motivovat lidi k tomu, aby přijali své tělo a cítili se v něm sexy a silní. Stejně jako slavná hudební ikona.

Článek je zařazen v: těhotenství , Beyoncé , fotografie

reklama