Hanne Gaby Odiele prozradila intimní tajemství
Autor: instagram Hanne Gaby Odiele prozradila intimní tajemství

PŘÍBĚH: Známá sexy modelka se přiznala, že měla původně mužské pohlavní orgány

Publikováno: 09.02.2017
Známá modelka odhalila šokující intimní tajemství!

reklama

Devětadvacetiletá belgická modelka Hanne Gaby Odiele celému světu přiznala, že se narodila jako intersexuál. To znamená, že měla pohlavní orgány obou pohlaví – mužského i ženského. V deseti letech tak musela podstoupit mnoho bolestivých operací, které z ní udělaly ženu. V osmnácti pak absolvovala rekonstrukci vagíny, což bylo pro modelku podle jejích vlastních slov dost traumatizující.  

Světa Bilyalova

VIDEO: Podívejte se, jak ruská supermodelka vysvětluje rozdíl mezi pravými prsy a silikony!

Známá modelka, která během své kariéry spolupracovala s mnoha prestižními designéry, jako jsou Alexander Wang či Christian Dior, chce svým přiznáním popularizovat téma, které je v dnešní společnosti stále ještě tabu. Snaží se tím pomoci dalším intersexuálním dětem, aby nemusely trpět stejně jako ona, aby se mohly samy rozhodovat, co udělají s vlastním tělem, a aby se jim dostávalo dostatečného přísunu informací, které ona ani její rodina neměla. A co na šokující přiznání říká její manžel? Ten svou ženu podporuje a s její osvětovou kampaní jí chce rozhodně pomoci.

Proč je modelingovou hvězdou?

GALERIE: Nejděsivější modelka světa?! Žena trpí vzácnou nemocí, i přesto je vyhledávanou hvězdou! Podivejte se na jeji fotky

Jak se to mužům líbilo?

VIDEO: Vnadná modelka na sobě neměla nic než barvu! Procházela se ulicemi a muži…

reklama