Kuriozity

18. prosince 2014 13:50

Táňa Sáblíková

5 zajímavostí roku 2014: Barrack Obama na Marsu, UFO v New Yorku

5 zajímavostí roku 2014: Barrack Obama na Marsu, UFO v New Yorku

Zmizení malajského letadla

Psal se březen 2014, když zmizel boejing 777 společnosti Malaysia Airlines na pravidelné lince z Kuala Lumpur do Pekingu. Přestože začalo pátrání okamžitě, trosky letadla, černé skříňky ani těla 239 cestujících na palubě se nikdy nenašly!

Barack Obama na Marsu

Nikdo by si toho nejspíš nevšiml, tedy až na znuděného internetového uživatele, kterému při sledování záběrů z Marsu přišlo, že jeden z kamenů vypadá jako obličej Baracka Obamy!

Yetti

Konečně víme, jak vypadá! Jak už víme, sněžný muž opustil Brahmaputru, střihnul si to přes Čeho Čhomo, na Čhomolar. Japonská výprava poté zachytila stopu na horním toku řeky Karmáli, Češi po něm pátrali u lanovky na Čerťáku… a nakonec ho vyfotil americký student Rick Dyer, který našel fotku na začátku letošního roku 2014!

Lochneska u Nového Zélandu

Některý z turistů přelétající nad Novým Zélandem spatřil v oceánu něco, čemu nemohl uvěřit. Že by se legendární lochneska přestěhovala ze Skotska na jižní polokouli? No uvidíme, jestli ji zachytí někdo i v následujícím roce. Stín pod vodou ale nevypadá jako obyčejný stín, ale jako opravdové stvoření.

UFO v New Yorku

Návštěva z vesmíru podle mnohých zavítala do USA. Neznámý předmět byl totiž za bílého dne zachycen na videu u hlavy sochy Svobody. Uživatelé serveru YouTube si jsou jistí, že jde o UFO!

Sdílejte článek

Přečtěte si také