Kuriozity

3. února 2014 11:40

Lucie Průchová

8 částí vašeho těla, o kterých jste nevěděli, že je máte

8 částí vašeho těla, o kterých jste nevěděli, že je máte

8 částí vašeho těla, o kterých jste nevěděli, že je máte, Foto: Business Factory

Melodramatický slzný kanálek

[[nid:1915452]]

Jde o speciální doplněk klasického slzného kanálku.

Aktivuje se v momentech, kdy sledujete filmy, u kterých byste rozhodně neměli brečet, ale stejně se tak děje. Člověka občas překvapí a aktivuje se i při sledování filmů na veřejnosti jako v autobuse, v letadle nebo v kině, kde působí nemalý trapas.

Mateřská pokožka

[[nid:1915453]]

Je to speciální vrstva kůže, která naroste matkám s dětmi jako tepelná ochrana.Umožňuje matkám brát do holých rukou věci, které normální člověk není schopen vzít – tedy horké pánvičky, hrnce a pekáče. Matky jsou asi supermanky.

Zadní nervový systém

[[nid:1915454]]

Nachází se v zadní části hlavy.

Tento mozkový lalok odpovídá za přenos informací přes mozkovou kůru a je odpovědný za takzvaný „mozkový prd“ – tedy stav, kdy mozek přestává pracovat během neustále se opakující činnosti, což vede k zásadním chybám. Poznáte, že je aktivovaný, když začnete mlít hlouposti.

Sekundární mužský mozek

[[nid:1915455]]

Jde o menší mozek umístěný v oblasti genitálií.Když je muž vzrušený, zcela potlačuje funkce hlavního mozku a přebírá kontrolu té části, která ovládá rozumné uvažování a způsobuje vtíravé flirtování.

Zásobárna hlenu

[[nid:1915456]]

Kousek za nosní přepážkou je zásobárna hlenu, která je vysílá do vaší nosní dutiny pokaždé, když jste nachlazení nebo máte chřipku.Generuje se neustále, i když chřipku nemáte.

Ušní odposlech

[[nid:1915457]]

Jde o speciální orgán ve vašem vnitřním uchu. Orgán vám umožňuje zaslechnout vaše jméno v jakékoli místnosti s jakoukoli úrovní hluku, abyste vždy věděli, kdo o vás mluví.

Sekundární žaludek – na dezerty

[[nid:1915458]]

Jde o sekundární orgán, který vaše tělo začne používat pouze ve chvíli, kdy je váš hlavní žaludek kompletně plný. Aktivuje se, jakmile máte už opravdu dost, ale pořád chcete sníst ten obrovský kus čokoládového dortu.

Mateřské náhradní oči

[[nid:1915459]]

Jde o další pár očních bulev, které se vyvinou matkám na zadní části jejich hlav. Tato další sada očí zabraňuje malým dětem dělat cokoli zábavného, aniž by o tom matka nevěděla.

Sdílejte článek