Kuriozity

29. října 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Ani celebrity nejsou andílci! Kdo má na rukou krev?

Ani celebrity nejsou andílci! Kdo má na rukou krev?

Snoop Dogg

Hodně divoký chlápek, který byl v roce 1995 společne se svým bodyguardem McKinley Leem obviněn z vraždy. Člen skupiny okolo Snoop Dogga Philip Woldermariam se dostal s dvojicí do sporu při jízdě autem. Po velmi prudké konfrontaci zůstal Woldermariam mrtvý. V roce 2006 byli Snoop Dogg i jeho bodyguard shledáni nevinnými z vraždy, ale byli obviněni ze zabití. O tři roky byl Snoop Dogg zbaven i tohoto obvinění.

Laura Bush

I bývalá první dáma Spojených států amerických má za sebou ošklivou skutečnost. V listopadu 1963 jela Laura na party, když přejela stopku a sestřelila jiné auto. To řídil její kamarád a úspěšný sportovec Michael Dutton Douglas, který bohužel na místě podlehl svým zraněním.

Howard Hughes

Americký miliardář, který se proslavil díky letadlům a byl o něm natočen film Letec, srazil v červenci 1936 svým vozem chodce, který na místě zemřel. Detaily nehody jsou rozporuplné – oficiální lékařská zpráva na rozdíl od ošetřujícího lékaře, který dostal miliardáře do péče po převozu do nemocnice, před soudem tvrdila, že Howard Hughes nebyl pod vlivem alkoholu.

Brandy

Zpěvačka, která je známější za oceánem, byla v roce 2006 účastnicí nehody, při které zemřela jedna osoba. Brandy jela rychlostí přibližně 100 km za hodinu a nevšimla si brždění aut před ní. Při nehodě byla vážně zraněna matka dvou dětí Awatef Aboudihaj z auta za ní, která po převozu do nemocnice svým zraněním podlehla. Brandy ale nikdy nebyla obviněna ze zabití.

OJ Simpson

O. J. Simpson byl původně hráč amerického fotbalu, později se ale proslavil jako herec a byl miláčkem lidí. V 90. letech mu ale štěstěna přestala přát – nejen po pracovní stránce, ale také po té soukromé, manželka Nicole podala žádost o rozvod. V roce 1994 se na veřejnost dostala šokující zpráva – Nicole i se svým milencem Ronaldem Goldmanem byla nalezena zavražděna, a to zvlášť brutálním způsobem. Hlavy obou byly téměř odděleny od těla, takže při převozu do márnice hrozilo, že se odtrhnou od trupu. Z obou vražd byl obviněn právě O. J. Simpson. Případ století sledovaly miliony Američanů a hodně jich bylo zklamáno, že byl hlavní obviněný nakonec osvobozen – obžaloba totiž měla jen nepřímé důkazy. Přesto se podařilo dokázat O. J. Simpsonovi lež, což ho nakonec stálo 33 milionů dolarů. Pozůstalí po obětích ho totiž kvůli lhaní zažalovali a vyhráli. Simpson tak sice zůstal na svobodě, ale totálně na mizině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také