Kuriozity

6. dubna 2014 18:54

Ivana Nádvorníková

Extra MÓDNÍ POLICIE z předávání CEN TÝTÝ!

Extra MÓDNÍ POLICIE z předávání CEN TÝTÝ!

Předávání cen TýTý je příležitost, jak ukázat, co je kdo v módě zač a zazářit o to víc. Teď se očima naší pichlavé Leni Pechové podívejme, jak vysoko (čí nízko) se umístily hosté tohoto slavnostního večera na fashion žebříčku.Pro úplnost zopakujme výherce oceněné národem za svou práci: Celkem tři vzácná zrcátka vytěžila z TýTý FTV Prima. Karel Voříšek (osobnost televizního zpravodajství), Josef Klíma (osobnost televizní publicistiky) a Miroslav Sýkora jako Objev roku. Ceny si kromě osobností Primy odnesli ještě nezávislí umělci a veřejnoprávní ČT. A teď už móda!

Monika umí s oblečením doslova kouzlit


Zpěvačka Monika Absolonová zazářila v šatech netradiční barvy a opět módním kritikům dokázala, že patří mezi nejlépe oblékané ženy u nás. Psaníčko lososové barvy je opravdu kouzelné.

Kolář je rocker. Na módu kašle! 


Petr Kolář je rocker každým coulem, a to se promítlo i na tomto nezdařeném outfitu. Sametové sako je samo o sobě zajímavé, ale košile bez vázanky na tento druh společenské akce? Tristní. U přítelkyně chválím výrazné psaníčko v neonově růžové.

Ino, je to ok!

S šaty tělové barvy už jednou tato spanilá moderátorka zabodovala, a proto je pochopitelné, že se pro tento odstín rozhodla znovu. Model je ozdoben o zajímavý detail v podobě decentního koženého pásku a psaníčka z dílny populární americké návrhářky Tory Burch. Proč ne.

Je Svobodová na módu krátká?

Překrásná Petra Svoboda se už podruhé oblékla do šatů neodpovídajících společenské události. Přestože jsou sněhově bílé koktejlky krásné, jsou jednoduše příliš krátké.

Míšo, inspirovala ses u Addams family? 


Inspirovala se Míša Jílková novým muzikálem Addamsova rodina? Šaty mají velký potenciál, ale zpracování pokulhává. Make-up je ale jednoznačně dokonalý.

Ivano, penál nech příště dětem do školy 


Flitry posetá róba v pastelové barvě je velice zdařilá. Tvar psaníčka ve mně ale vyvolává rozpaky. Je příliš dlouhé a připomíná penál. Barevně však koresponduje s róbou, takže celý model je v pořádku.

Jolana Voldánová předvedla módní paralympiádu


Jolana Voldánová zvolila model připomínající gymnastický dres. Přestože má moderátorka velice hezkou postavu, flitry posetý úbor ji nesedí. Možná kdyby měla Jolana Voldánová o 10 let (a 10 kilo) méně. Tomu se říká módní paralympiáda.

Marcelo, je to župan, nebo večerní róba? 


Marcela Davidová, manželka shomana Michala Davida, zvolila šaty netradičního střihu. Blyštivý model připomíná spíš župan než večerní róbu, kterou společenská událost jako je předávání cen TýTý vyžaduje. Nohy má paní Davidová dokonalé. Škoda, že je sympatická černovláska oblékla do tmavých punčoch. Zde nemohu pochválit nic, protože Paní Marcela svoji krásu a přednosti outfitem naprosto zazdila.

Hejlíkova partnerská pastva pro oči


Neskutečně povedený vzhled známého herce a jeho přítelkyně. Pár je dokonale sladěný krémovými detaily. U Lukáše Hejlíka musím pochválit košili s proužkem v tělové barvě. Jeho límeček ladí s outfitem jeho přítelkyně. I ona svůj vzhled doladila na jedničku. Pastva pro oči.

Outfit bez chyby 


Veronika Nová zvolila model á la antická bohyně. Sněhové bílé šaty s krátkou spodničkou jsou velice povedené a křehká herečka dopilovala k dokonalosti líčení i vlasy. Toto je opravdu oufit bez chybičky.

Dáša Zázvůrková, herečka bez nápadu 


Červená barva sluší málokomu, Já osobně ji nemám moc ráda a ona nemá ráda mě. Bohužel je už jasné, že nemám ráda ani oblečení herečky Dáši Zázvůrkové. Náhrdelník je hrozný, připomíná medaili (možná za odvahu, že si tento model oblékla?). Obuv je nudná a střih šatů strohý a bez nápadu.

Sdílejte článek
Štítky móda herec Monika Absolonová Jolana Voldánová vzhled oděv Paralympijské hry TýTý Dáša Zázvůrková

Přečtěte si také