Kuriozity

29. listopadu 2017 01:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena žije současně se dvěma muži. Tahle trojka teď dokonce uvažuje i o miminku! Přijde vám to ještě normální?

Trojka, to je obvykle sexuální sen každého muže (i když trochu obráceně). O verzi se dvěma muži však fantazíruje mnoho žen, většinou však pouze v rovině sexuální. Myslíte si, že reálný vztah tří lidí může fungovat? Tihle tvrdí, že ano.

Chris Brandt (38) žije spolu se svým manželem Mattem (28) a Cait Earnestovou (28) v bytě s jednou ložnicí v americkém městě New York. Chris a Matt spolu žijí již 8 let a někde v té době Chris, který je bisexuální navrhl, že by k sobě mohli přizvat ženu. S Cait se seznámili na internetové seznamce a z občasného přespávání se nakonec stalo společné soužití. Matt přiznává, že byl ze začátku proti tomu, ale nakonec se prý projevil jako „homoflexibilní“, což podle jeho slov znamená, že je vůči ženám nestranný. Sexuální zkušenost s Cait pro něj byla zároveň první zkušenost se ženou. „Myslím, že poté, co jsem měl sexuální zkušenost se ženou, jsem se probudil. Je to úplně jiné tělo, duše a spojení, které můžu mít,“ nechal se slyšet Matt.

„Vtipné na tom jsou hlavně reakce lidí, když jim představím své dva přítele. Obvykle se mě pak ptají, jestli žertuju,“ dodává Cait. Všichni se ale shodují, že jejich vztah je teď lepší než kdykoliv před tím. Jediná věc, kvůli které se prý občas pohádají je spor o místo v posteli. „Výhodou na takovém vztahu jsou i dárky, protože jich dostanete víc a častěji něco slavíte,“ vysvětluje Matt. Co se týče dětí, do budoucna je prý rozhodně plánují, ale prozatím si vystačí s dvěma psy.

Sdílejte článek
Štítky rodina Sex Ženy muži kuriozity vztahy trojka

Přečtěte si také