Kuriozity

15. října 2014 07:50

Táňa Sáblíková

Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte!

Jdete na první rande? 6 věcí, které rozhodně nedělejte!

Tak držíme pěsti, aby se to vaše první rande zdařilo! Foto: isifa.com a profimedia.cz

Mluvení o ex

Při prvním setkání se chceme o tom druhém dozvědět co nejvíc, některá témata jsou ale opravdu tabu! Prvním na seznamu je téma expartnerů! Pokud se k tomuto tématu v průběhu večera přece jen dostanete, buďte struční a rozhodně nezabředávejte do detailů!

Nedochvilnost

Pokud jste holky, nedochvilnost je akceptovatelná – tedy pokud je to maximálně pět minut a i to je dost! Pánové nemají dovolené ani minutové zpoždění… Holky jsou vztahovačné a budou si myslet, že z nich nejste až tak odvaření. Je to prostě velké minus hned na začátku a špatně se smazává. Smiřte se s tím, kluci!

Opíjení se

Dát si k večeři jednu skleničku vína je v pořádku, „zlejt se pod obraz“ už tak sexy není. Vždyť kdo by tahal opilého chlapa domů? (Když třeba slečna ani neví, kde bydlí?) A opilá žena sexy opravdu není! Říkejte si, co chcete, holky…

Arogance

Ani ta není sexy, a pokud se k protějšku budete chovat povýšeně, můžete vsadit všechny svoje úspory na to, že druhé rande se konat už opravdu nebude!

Vysedávání s telefonem v ruce/u ucha

Sejdete se, dorazíte do restaurace, tam si sednete a okamžitě vytahujete vy nebo váš (budoucí) partner mobilní telefon, abyste si překontrolovali, zda někdo nepsal nebo nevolal? Tak to je první krok do peke. Na prvním rande nechte mobily hezky schované a věnujte se jen tomu druhému! Získá pocit, že vám na něm opravdu záleží a určitě zvýšíte své šance na druhé rande.

Špatné stolování

Můžete být dobře oblečení, dorazit včas, držet jazyk za zuby a nemluvit o svých ex, být milý a nechat mobil schovaný, stačí ale, abyste začali mluvit s plnou pusou jídla, a co hůř, když začnete jídlo z pusy při vyprávění prskat! Nic víc antisexy prostě neexistuje!

Sdílejte článek

Přečtěte si také