Extrém

19. ledna 2017 11:48

redakce Prima Lajk

Lidé odhalili seznam nejpřekvapivějších věcí, které jim jejich partneři provedli při sexu! Děláte je taky?

Sex může být občas hodně překvapivá záležitost.

Většina z nás to má tak, že se o svých sexuálních dobrodružstvích na internetu příliš nebaví. Zaprvé je tu otázka soukromí a zadruhé pocit, že to stejně nikoho nezajímá. Jsou ale i tací, které ani jeden z těchto problémů netrápí. Co teď takoví lidé prozradili na své milence?

Na populární síti Reddit byla položena jednoduchá otázka. „Jaká je ta nejpřekvapivější věc, kterou vám partner v posteli provedl?“ Tohle jsou některé z nejlepších odpovědí:

1. "Jednou mě přítel lízal a pak mi z ničeho nic fouknul vzduch do vaginy. Přirozeně mě to vyděsilo, a když jsem vyskočila, všechen ten vzduch mu vylítl zpátky do tváře. Hrozně jsem se mu pak vysmála."

2. "Moje bývalka byla fanynkou South Parku a jednou takhle při sexu začala mluvit hrozně sprostě. To by ale ještě nic nebylo. Vyděsilo mě teprve to, že při tom měla hlas Jimmy Valmera."

3. "Naposledy jsem viděl svoji ex, když jsem s ní měl sex u ní na koleji. Najednou mi řekla, že to má ráda trochu tvrdší. Tak jsme se začali prát. Jenže potom mi z ničeho nic dala pěstí tak, že jsem si prokousl spodní ret. Všude byla krev. Vyběhl jsem do koupelny, abych si to ošetřil, když jsem se ale vracel, prala se se svojí spolubydlící. Vzal jsem si věci a odjel, cestou mi ještě volala, že jsem srab. Od té doby jsem s ní nemluvil."

4. "Před sedmi lety mě má holka při sexu plácla po zadku a zeptala se, čí je to ku*da. Nebyl jsem si jistý, co mám říct, tak jsem ji ignoroval. Pak mě ale štípla do bradavky a zařvala, ať jí odpovím. Bylo to 50/50, tak jsem řekl, že je to má ku*da. Ona na to, že mám sakra pravdu. Ať na to nezapomínám. Dodnes jsme spolu."

5. "Moje ex si jednou přečetla v Cosmu, že kluci mají podle všeho rádi prst v zadku. Když mě tedy jednoho dne kouřila, nečekaně mi tam strčila palec. Lekl jsem se a můj penis jí zajel až do krku. Zvracela. Pak jsem zvracel já. Od té doby jsme o tom nikdy nemluvili."

Tohle je 18 nejvíc sexy fotek Instagramu! Která se vám líbí nejvíc?


Přečtěte si také