Kuriozity

20. ledna 2014 16:50

Lucie Průchová

Nejstupidnějí zločiny roku 2013

Nejstupidnějí zločiny roku 2013

Nejstupidnější zločiny roku, Foto: Business Factory

Skončit s pokutou nebo ve vězení není žádná hitparáda. Ale skončit tak navíc ještě s ostudou, to jen tak někdo nerozdýchá. Podívejte se, jaký si někteří kriminálnicí udělali v minulém roce trapas a stejně za to ještě zaplatili.

Holka, která tweetovala své opilecké zatčení

[[nid:1911942]]

Dvaadvacetiletá Samantha Lynn Goudie se rozhodla vběhnout na hřiště během fotbalového zápasu vysílaného v televizi. Policie ji ale chytila, zjistila, že je opilá a zatkli ji. A co udělala Samantha Lynn Goudie, která má na Twitteru rozkošnou přezdívku Vodka_Samm? Samozřejmě o všem tweetovala.

Právě jsem byla ve vězení. YOLO!

Měla jsem 3,14 promile!

Asi si nechám 3,14 tetovat na tělo, protože to je epic!

Parta tvrdila, že muže postřelila, protože si mysleli, že jde o Sněžného muže

[[nid:1911943]]

Takhle to dopadá, když se hloupě lže. Když náhodou omylem někoho postřelíte, asi byste si neměli vymýšlet šílené báchorky o Sněžných mužích.

To zjistila trojice z Oklahomy. Jednadvacetiletý Omar Pineda byl zatčen a odsouzen za to, že postřelil svého kamaráda do zad. Jenže místo toho, aby popravdě řekl, že šlo o nešťastnou náhodu, začal si se svou přítelkyní a zetěm vymýšlet báchorky o tom, jak byli na lovu Sněžného muže a mysleli si, že zastřelili právě jeho.

„Kdyby od začátku říkali pravdu a nevymýšleli si bizarní báchorky, možná by ani nešli do vězení,“ řekl soudce při svém rozhodnutí. Zatímco Omar Pineda postřelil kamaráda, jeho zeť pak hodil střelnou zbraň do jezera a Omarova přítelkyně policii při výpovědi lhala.

Chlap co souloží s autem

[[nid:1911944]]

Land Rover s pohonem na všechna čtyři kola je bez pochyby parádní auto, ale čtyřiadvacetiletý Brit Daniel Cooper tu lásku k tomuto vozu projevil dost netradičně.

Začal s ním regulérně souložit a všechno to zachytila bezpečnostní kamera.

V srpnu byl na kameře zachycen, jak se svlékl a začal s automobilem souložit na ulici. Policie ho samozřejmě chytila a odsouzen byl do domácího vězení. Otec tří dětí vypověděl, že by opilý a své chování si nepamatuje.

Muž, který se vyspal na koni

[[nid:1911945]]

Mladý muž z Německa byl tak opilý, že si spletl koně s postelí.

Podle německé policie se tento šestadvacetiletý mladík potloukal v opilosti městem Landsberg, až se rozhodl ustlat si ve stáji, na kterou narazil. Majitelka stáje na něj pak zavolala policii, která ho odvezla domů.

Předtím ale vyfotografovala tuhle krásnou fotku a dala ji na Facebook.

Policie ho hledala, on to okomentoval na Facebooku

[[nid:1911946]]

Policie vydala zatykač na Nicholase Emonda a informovala o tom také na svém Facebooku. No, a když už utíkáte před zákonem, není asi úplně dobrý nápad začít psát na Facebooku komentáře pod svou fotografií na stránkách policie, že jo?

Přesně to ale Nicholas Emond udělal a policie ho dokázala podle jeho komentářů lokalizovat.

A co tam psal? Nekomentoval naštěstí svůj vzhled na fotografii, spíše si stěžoval na ty fašistický benga!

Chtěl zabít člověka, ale zadkem mu zatelefonoval

[[nid:1911947]]

Když chcete nechat někoho zabít, dávejte si bacha, abyste zadkem nepřisedli telefon a netelefonovali člověku, kterého chcete nechat zabít.

Přesně to se totiž stalo Larrymu Bernettovi. Ten chtěl nechat zavraždit svého bývalého zaměstnance a zrovna, když komunikoval s nájemným zabijákem, zasedl svůj telefon, nevědomky zatelefonoval zaměstnanci a ten 90 minut poslouchal, jak ho chce bývalý šéf nechat zabít. Devadesát minut!

Co slyšel? Třeba takové milé věty jako: „Nezajímá mě, zda budeš muset vypálit jeho dům do základů, zatímco bude uvnitř. Prostě chci, aby to vypadalo jako nehoda.“ Muž byl samozřejmě zatčen za pokus o vraždu. WOW

Zločinci dostali nakázáno, aby přišli později a poslechli

[[nid:1911948]]

Tihle dva výlupci přišli do jedné restaurace a vyžadovali jídlo. Jeden z bratrů majiteli restaurace sdělil: „Zabiju tě, mám zbraň!“ Jelikož měl majitel restaurace strach o zdraví svých zákazníků, zločincům řekl, že má teď příliš mnoho práce, ale aby přišli později – za hodinku.

Zločinci tak učinili, ale to už na ně samozřejmě čekala policie. Než se objevili, kromě jídla chtěla dvojka už i 100 dolarů. Místo toho dostali klepeta.

Sportovkyně, která každý den „kakala“ před jedním barákem

[[nid:1911949]]

Neuvěřitelné video natočil muž žijící v Albuquerque v Novém Mexiku. Na svoji bezpečnostní kameru natočil ženu, běžkyni, která každé pondělí kálí na jeho dům. Už za běhu si sundává kalhoty (foto) a hned po vykonání potřeby utíká dál. Případ nebyl předán policii, ale kamerové záběry byly vypuštěny na veřejnost.

Sdílejte článek