Kuriozity

1. května 2014 08:50

Lucie Průchová

Nejžádanější slavní borci. Tihle jsou volní!

Nejžádanější slavní borci. Tihle jsou volní!

Fešák Lenny Kravitz , Foto: Instagram.com

Prince Harry (29)

Princ je opět k mání. Po dvou letech se rozešel s přítelkyní Cressidou Bonasse (25). Když nelétá v uniformě helikoptérou a nezachraňuje svět, tak si hraje s malým synovcem Georgem. Zde není, co dodat. Harry forever!

Ryan Gosling (33)

Má v kapse označení nejvíce sexy muže planety, které každoročně vyhlašuje People magazín. Naše srdce si získal rolí Zápisník jedné lásky.

Bradley Cooper (39)

Americký herec je také čerstvě nezadaný. Umí plyně francouzsky a je známý pro svůj jedinečný smysl pro humor. Velke plus? Údajně miluje Prahu, kam tajně jezdí odpočívat. Je tedy je možné, že ho v našem hlavním městě potkáte.

Jake Gyllenhaal (33)

Není ce čemu divit, že mezi jeho bývalé přítelkyně patří Taylor Swift, Reese Witherspoon i Natalie Portman. Sympatický herec má charisma na rozdávání.

Leonardo DiCaprio (39)

Herec, který láme srdce na počkání stále nenašel tu pravou. Až tento den nastane, většina ženské populace zamáčkne slzu.

Alex Pettyfer (25)

Mladý herec má před sebou hvězdnou kariéru. Po nedávném rozchodu je opět singl, jediná vada na kráse jsou vytetované iniciály na zápěstí jeho bývalé přítelkyně.

Chris Evans (32)

Kapitán Amerika se nedávno nechal slyšet, že se chce usadit a hledá tu pradou. Je třeba dodat víc?

Lenny Kravitz (49)

Milovali jsme ho v pubertě a budeme ho milovat i nadále. Lenny Krevitz zraje jako víno.

Sdílejte článek
Štítky Instagram krása princ Harry Bradley Cooper Zápisník jedné lásky Ryan Gosling herec Taylor Swiftová Lenny Kravitz Natalie Portmanová

Přečtěte si také