Kuriozity

31. července 2013 11:50

redakce Prima Lajk

Srpnový hvězdný horoskop: Beran – Panna

Srpnový hvězdný horoskop: Beran – Panna

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zejména začátkem srpna pocítíte neklid a nesoustředěnost. Dávejte si proto dobrý pozor hlavně na cestách, kdy hrozí vyšší riziko nehody a zranění. Nyní více než kdy jindy toužíte po úspěchu, uznání a příjemném klidném domově.

Láska

Uděláte dobře, když se více zaměříte na partnera. Je totiž dost dobře možné, že ho v poslední době moc neposloucháte a chováte se sobecky.

Zdraví

Jak jen to půjde, omezte stres a alkohol. Pokuste se co možná nejvíc relaxovat, užívejte letních procházek s partnerem nebo si dopřejte zklidňující masáž.

Kariéra

Dejte si pozor na pánovité chování a také to nepřehánějte s přehazováním práce na jiné.

Chcete se cítit jako celebrita?

Vyrazte na luxusní lázeňský pobyt do hor.

VIP Beran: Hana Zagorová

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V první půlce měsíce dojde ke střetu s někým, komu se bude náramně hodit se na vás přiživovat.

Láska

V srpnu to s vaším sex-appealem nebude zrovna slavné, takže vám nezbývá než počkat na lepší časy.

Zdraví

Pokud si nyní častěji stěžujete na bolesti páteře, je načase s tím něco udělat. Místo léků vsaďte na pravidelný pohyb. Ideální volbou pro vás bude jóga či pilates.

Kariéra

Vyhněte se hádkám se šéfy a raději si v klidu dělejte svoji práci. Sami víte, že to vám sedne nejlépe.

Chcete se cítit jako celebrita?

Býci jsou opravdoví gurmáni a požitkáři. Naplánujte si prosto s partnerem pěkný večer, zajděte do galerie, nebo na představení pod širým nebem.

VIP Býk: Jiří Korn

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Je možné, že kvůli chystání se na dovolenou zapomenete na něco či na někoho. Projděte si tedy pro jistotu kalendář kvůli narozeninám a výročím členů rodiny.

Láska

Začátek srpna lásce přeje a váš vztah s partnerem pojede jako po drátkách. Krizové období nastane ale na konci měsíce, kdy hrozí nepochopení toho, co jeden druhému vlastně říkáte.

Zdraví

Dejte dobrý pozor na to, kde se koupete. Nebezpečné sinice by totiž pro vás mohly představovat opravdové riziko.

Kariéra

V práci buďte důslední, a to jak v dodržování pracovní doby, tak i při podpisech nejrůznějších smluv.

Chcete se cítit jako celebrita?

Odměňte sami sebe a vyrazte na nákupy. Pokud vám v šatníku dosud chybí překrásné a nyní trendy krajkové šaty, rozhodně si je pořiďte.

VIP Blíženec: Paul McCartney

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nápadů a energie máte na rozdávání, ale s trpělivostí je to o něco horší. Snažte se proto dělat vždy jednu věc a nedovolte zmatkům, aby vás ovládly.

Láska

Máte dojem, že se do vašeho vztahu pomalu, ale jistě vkrádá rutina a trochu i nuda? Tak to byste měli něco podniknout!

Zdraví

V srpnu už bývají chladnější rána i večery, ženy si proto raději mají dávat pozor na prochladnutí a následné potíže s vaječníky.

Kariéra

Je sice pěkné, že máte práci vždy včas hotovou, ale neméně důležité je i to, jak vycházíte se spolupracovníky. Ruku na srdce, trocha přívětivosti a ochoty pomoci ostatním by neškodila, že?

Chcete se cítit jako celebrita?

Pokud si přejete vyhnat nudu z ložnice a být víc sexy, pojďte ve šlépějích nejedné hvězdy a přihlaste se do kurzů Flirt dance.

VIP Rak: Karel Gott

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Srpen je váš měsíc a na příznivé vlně proplujete zejména jeho první polovinou. Užívejte si romantiky a odpočinku a pokuste se ubránit svodům v podobě jídla, pití, nerozvážného sexu či příležitosti k pomluvám.

Láska

Dejte si pozor na nevěru, protože o příležitosti k případným záletům nebudete mít nouzi. Pokud byste náhodou podlehli, je bohužel pravděpodobné, že se tenhle přešlap provalí.

Zdraví

Nalijme si čistého vína, hrozí vám hemeroidy. Proto svůj jídelníček obohaťte o dostatečné množství vlákniny (celozrnné pečivo, luštěniny) a pochutnávejte si na čerstvém ovoci a zelenině.

Kariéra

Koncem srpna je ale ideální čas odjet na dovolenou, protože by se vám v práci nedařilo tak, jak jste zvyklí.

Chcete se cítit jako celebrita?

Zasurfujte si po netu a najdete pro vás tu nejlepší dovolenou, která uspokojí všechna vaše přání a touhy.

VIP Lev: Madonna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Veselá letní nálada přispívá k tomu, že věci tak trochu zlehčujete a podceňujete. Pozor na to, nic neberte na lehkou váhu.

Láska

V partnerském vztahu to nyní bude chtít hodně citu a pevné vůle. Přijdou totiž svody zvenčí, kterým nebude lehké odolat.

Zdraví

Trpíte-li na nepříjemné exémy a vyrážky, může mimo léčivých mastí a změny stravy pomoci také zlepšit chování k lidem okolo.

Práce

Pokud v práci často spíše děláte, že něco děláte, mohlo by se vám to právě teď vymstít. Nejprve budete muset lhát, pak se do svých lží zamotáte a na konci měsíce, si to všechno vyberete i s úroky.

Chcete se cítit jako celebrita?

Udělejte si radost a vyrazte na voňavou misi do parfumerie. K létu se báječně hodí ovocně -květinové vůně či chladivé a osvěžující vodní tóny.

VIP Panna: Jana Brejchová

Sdílejte článek
Štítky horoskop vztah Madonna celebrita Paul McCartney Hana Zagorová trend Beran VIP Jiří Korn

Přečtěte si také