Kuriozity

28. července 2013 06:30

Štěpán Podmol

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: První foto nevěsty Tiny Turner

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: První foto nevěsty Tiny Turner

Na slavné osobnosti máme políčeno pěkně zblízka. Proto nám neunikla ani první fotka z utajované svatby „rockové babičky“ Tiny Turner, ani výroky skutečné babičky zpěváka Justina Biebera.

Eva a Ernesto se k sobě stěhují

Z romantické večeře v restauraci Ago v Hollywoodu zamilovaný páreček Eva Longoria a Ernesto Arguello chtěla odejít nepozorovaně. Nepodařilo se. Na veřejnost prosákla i zpráva, že by se v nejbližších dnech k sobě měli přestěhovat. Tak uvidíme, jestli bude mít Zoufalka Eva, tentokrát v lásce štěstí.

Tina Turner na své svatbě řádila až do rána

Před několika dny se třiasedmdesátiletá hvězda rozhodla provdat za svého dlouholetého přítele, o šestnáct let mladšího Erwina Bacha. Nechápeme, jak to Tina dělá, že pořád vypadá tak skvěle! Na svatbu si nechala ušít zeleno-černé šifónové šaty od Giorgio Armaniho a vzala si k nim průsvitné legíny a střevíčky na podpatku. Víme, že fotka není příliš ostrá – ale jde o nefalšovaný paparazzi snímek. Oficiální fotky velmi velmi velmi draze zaplatil magazín Hello.

Heidi Klum užívá rodinnou pohodu

Vypadá to, že s přítelem Martinem Kristenem, který původně Heidi a jejím dětem dělal bodyguarda, prožívá top-modelka skutečné štěstí. Na léto omezila práci a střídavě tráví prázdniny s dětmi, přítelem nebo maminkou. S tou mají navzájem zajímavou zálibu: Fotit jedna druhou nahoře bez!

Ale babi, mlč už, prosím tě…

Jako všichni teenageři, když si jejich babička pustí příliš pusu na špacír, se ošívá zpěvák Justin Bieber. Jeho babička Diane Dale je oddanou fanynkou. V rozhovoru pro média si ale postěžovala, jak to má „Justinek“ těžké s paparazii i fanynkami. „Taky se mi po něm často stýská,“ dodala. „Vždyť je to jenom devatenáctiletý chlapec.“ Nedivili bychom se, kdyby Justin protočil oči v sloup.

Hilary Swank čekala na zavazadla

Pokud si myslíte, že ty největší hvězdy chodí jen zadními vchody a o zavazadla se jim starají výhradně bodyguardi, měli byste ve středu vidět oscarovou herečku Hilary Swank. Pohybovala se letištní halou v Los Angeles mezi ostatními cestujícími, nechala se fotit a půl hodiny čekala na zavazadla jako všichni ostatní. Díky Hilary, každé normální celebritě tleskáme!

Rodinka v kině

Čerstvě vdaná nastávající maminka Halle Berry se vydala s dcerou Nahlou a manželem Olivierem Martinezem do kina. Fotky jsou výmluvné, všichni byli v senzační náladě. Unikly už také informace, že se utajovaný francouzský obřad konal na zámmečku Chateau des Coma. A tam je to romantika sama!

Rihanna v zemi ledu

Koncert v norském Oslu čekal tento týden na zpěvačku Rihannu. Přesunula se na sever Evropy i se skupinou přátel a po nocích pořádali divoké párty na pronajaté jachtě. Jen by nás zajímalo, k čemu bylo popové divě stínítko na oči v noci…

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Hollywood svatba Eva Longoria Rihanna celebrita nevěsta Tina Turner zavazadlo Hilary Swanková

Přečtěte si také