Kuriozity

25. dubna 2014 14:59

Ivana Nádvorníková

Zatřeste měšcem a jděte na nákup! Jarní trendy, o kterých byste měli vědět.

Zatřeste měšcem a jděte na nákup! Jarní trendy, o kterých byste měli vědět.

Pryč s těžkými kabáty, kousavými pleteninami a teplou obuví.

Jarní oblečení je zkrátka mnohem zábavnější než to, do kterého se zahalujeme v průběhu chladných měsíců. S příchodem teplého počasí byste měla udělat revizi garderoby. Velikonoce jsou skvělým důvodem, proč si koupit nové módní přírůstky, které váš šatník skvěle osvěží. Zde je přehled nejnovějších trendů nadcházející sezony.

Kabáty bez límce

Neodmyslitelná součást šatníku módní ikony 60. let Jackie Kennedyové-Onassisové. Vyzkoušejte si i vy styl této první dámy, která se stala synonymem elegance a šarmu.

Tenisky

Tenisky v botníku nejsou žádnou revoluční novinkou, ale nyní je můžete kombinovat i s běžným oblečením do práce. K džínům a saku vypadají dokonale.

Kontrastní detaily a krátké topy

Elegantní kontrastní proužky na topech jsou prvkem, který oprostí vaše halenky od nudy.

Krátké topy

Přestože jsou tyto střihy krásné, jedná se o velice zrádný trend. Pamatujte, že vypadá skvěle na ženách s plochým břichem. Pokud vás po zimě zdobí ještě pár kil navíc, tento střih pro vás není, protože vašim tukovým prstencům žádnou kamufláž neposkytnou.

Kabelky á la měšec a třásně

Že bude tento měšec plný dukátů, vám slíbit nemůžeme, ale jedno víme jistě: tento doplněk by ve vaší garderobě neměl chybět.

Třásně

Třeste se na třásně. Trend, který ožije s každým vaším krokem, je zpět, a zdobí oblečení i doplňky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také