Videa

4. prosince 2020 15:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pád na dno! Miliardář Karel Janeček se ocitl mezi bezdomovci a změnil se k nepoznání

Známý miliardář se ocitne na kraji společnosti a v nejhorším plzeňském squatu! Proč?

Na obrazovkách televize Prima můžete od tohoto týdne sledovat nový pořad Milionář mezi námi, v němž se postupně sedm velmi bohatých lidí na týden vzdá svého luxusu a ocitne se na okraji společnosti, aby zde pomáhali potřebným. V nadcházejícím díle pak mimo svou komfortní zónu vyjde známý český miliardář Karel Janeček. Matematik, podnikatel, miliardář, mecenáš, spoluvlastník firmy RSJ a také muž, který je v českých médiích známý díky svým vztahům. Tentokrát se ovšem dostane do míst, v nichž byste ho rozhodně nečekali.

V rámci pořadu totiž dostane novou identitu a změní svou vizáž prakticky k nepoznání. Coby dobrovolník Tomáš musí bydlet na ubytovně a vyžít jen s pár korunami v kapse. Celý týden pak bude pomáhat lidem bez domova, tělesně postiženým i sociálně znevýhodněným dětem. A to vše bez milované rodiny a samozřejmě věcí, na něž je v běžném životě zvyklý. Při svém pobytu na druhé straně společnosti pak zažije pro něj opravdu nevídané věci a podívá se dokonce mezi bezdomovce do nejhoršího squatu v Plzni. Co všechno zde uvidí? A jak vypadá Karel Janeček po nečekaně proměně? No, stačí se podívat na video níže.

Nový díl reality show Milionář mezi námi uvidíte v pondělí ve 21:35 na Primě. Minulou epizodu můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také