Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.
Autor: profimedia Cristiano Ronaldo (Portugalsko). Co by to bylo za seznam nejvíc sexy fotbalistů, kdyby se v něm neobjevil CR7. Ať už ho máte rádi, nebo ne, je to prostě hezoun.

GALERIE: Tohle jsou nejvíc sexy fotbalisté letošního mistrovství světa! Kdo je ještě hezčí než Ronaldo a Messi?

Publikováno: 24.06.2018
Kvůli těmto krasavcům opravdu stojí za to se na pár zápasů podívat.

reklama

Ačkoliv mistrovství světa ve fotbale je akce především pro muže a ženy se od něj distancují, přeci jen existuje důvod, proč by tento sport neměly zas až tolik odmítat. Stejně jako se muži dost často zaměřují na sexy kočky v hledišti, tak se vy, dámy, můžete věnovat krasavcům na hřišti! Uznejte sami, kdy jindy se setkáte s takovou dávkou testosteronu na jednom místě, než při fotbalovém zápase? Je navíc známo, že fotbalisté o sebe opravdu dbají, mnoho z nich by se dalo označit za metrosexuály, což ovšem nemusí být vždycky na škodu.

Vzhledem k množství týmů, které se letošního MS účastní, opravdu nebylo jednoduché zvolit pár těch skutečně nejvíce sexy fotbalistů. Po dlouhém (a rozhodně ne nepříjemném) zkoumání a vyhodnocování jsme ale pro vás vybrali 11 největších krasavců na hřišti, kvůli kterým stojí za to obětovat 90 minut vašeho života na sledování fotbalu. Potěšíte tak nejen sebe, ale i vaše partnery, kteří budou velice rádi za to, že jim fotbal nejen nezakazujete, ale dokonce se díváte s nimi (ať už je pravý důvod jakýkoliv). 

Carla Howe - Sexy fanynka Anglie 3

GALERIE 18+: Nejvíc sexy fanynka fotbalového mistrovství má žhavou konkurenci! Tahle kráska ukazuje prsa na potkání

Robbie Williams natropil další skandál 1

VIDEO: Robbie Williams udělal na mistrovství světa ve fotbale obří skandál, kvůli kterému mu hrozí vězení! Co tak hrozného provedl?

reklama