návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Tohle jsou nejšílenější fanoušci na mistrovství světa ve fotbale! Jsou větší magoři z Ruska, nebo Brazílie?

K mistrovství světa neodmyslitelně patří fanoušci. A čím šílenější jsou, tím větší na sebe strhávají pozoronost.
Vydáno: 10.07.2018
Nejšílenější fanoušci na MS ve fotbale 2018 16
Autor: profimedia Nejšílenější fanoušci na MS ve fotbale 2018 16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nezbytnou součástí každého fotbalového světového a zápasu vůbec jsou fanoušci. Dá se říct, že fotbal se hraje především pro ně. Těžko si lze představit fotbalisty odevzdávající maximální výkon před prázdnými tribunami. Nikdo by je nehnal vpřed, neslavil by s nimi góly a nesdílel radost z výher ani smutek z proher. Hrát před plným stadionem je prostě snem každého fotbalisty snad odmalička.

Stejně tak pro fanoušky je turnaj jako mistrovství světa vrcholem fotbalového zážitku. Není však vůbec jednoduché se na něm do hlediště dostat. Zájem je obrovský a vstupenek omezený počet. Často jsou navíc natolik drahé, že na jeden zápas musí člověk šetřit půlku života. Jakmile se to ale skutečným příznivcům povede, náležitě se na fandění připraví a užijí si atmosféru na maximum. Taková příprava zdaleka nezahrnuje pouze nákup dresů a přípravu hlasivek. Mnozí z fanoušků si na tuto jedinečnou událost pořídí méně či více šílené kostýmy, které jsou pak vděčným cílem kamer i fotoaparátů. A protože by to bez nich nebylo to správné mistrovství světa, rozhodli jsme pro vás do fotogalerie vybrat ty nejulítlejší, které letos zatím bylo možné zahlédnout na stadionech i mimo ně.

Nejkrásnější fanynky fotbalového mistrovství světa 8

GALERIE: Takhle vypadají nejvíc sexy fanynky na mistrovství světa! Má je hezčí Anglie, Belgie, nebo Rusko?

Němci a Mexičané - fotbaloví soupeři v Moskvě

Způsobili mexičtí fanoušci na Mistrovství světa ve fotbale zemětřesení? Ano! A ne…

Článek je zařazen v: MS 2018 , fotbal , fanoušci